Çukur Dizisi Yücel Kimdir? Bilgileri Amacı Kimin Adamı?

Çukur Dizisi Yücel Kimdir? Tansu Biçer Bilgileri... Çukur dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu. Çukura kim geldi detayları konumuzda. Son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Başkomiser Kemal’i canlandıran Tansu Biçer Çukur’un yeni oyuncusu oldu. Ödüllü oyuncu Çukur kadrosuna katıldı. Ay yapım’ın Show TV için hazırlamış olduğu ve pazartesi günleri ekrana gelen Çukur dizisi 2. sezonunda da seyirciden büyük bir ilgi görüyor. Söz dizisinden sonra ikinci sırada yer almaya başlayan ve uzun bir müddet reytinglerde ilk sırada yer alan Çukur dizisi yeni oyuncularla kadrosunu daha da güçlendirmeye devam ediyor.

Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur dizisinin şimdiden 3. sezonunun çekilmesi planlanmış durumda. Yani Çukur dizisi 2019-2020 yıllarında da yine Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Çukur dizisinin kadrosu oldukça güçlü. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memilli gibi oyuncuların yer aldığı Çukur dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı.

Çukur dizisinin kadrosuna son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde izlemiş olduğumuz ve Başkomiser Kemal’i canlandırmak olan Tansu Biçer dahil oldu. Çukur dizisinin yeni oyuncusu Tansu Biçer dizide Yücel rolünü canlandıracak. Çukur dizisinde Yücel karakterine hayat verecek olan Tansu Biçer daha önceden ödül almış bir oyuncudur. Çukur dizisinde ilk başta gizemli bir karakter olarak seyirci karşısına çıkacak olan Tansu Biçer daha sonra Çukur dizisindeki kimliği ortaya çıkacak ve Yücel karakteriyle Çukur dizisinde yer alacak. Sizce Yücel hangi ailenin üyesi çıkacak? Çukur dizisinde hangi aileye mensup olacak Yücel izleyip göreceğiz.

Çukur dizisinde Yücel kimdir? Yücel karakterini canlandıran oyuncunun Tansu Biçer olduğunu söyledik. Şimdi sizlerde Çukur dizisinde Yücel karakterine hayat verecek olan Tansu Biçer hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Şimdi Tansu Biçer hakkında kısa bilgiler yazalım sizler için.

Tansu Biçer 4 Temmuz 1978 tarihinde Ankara ilimizde doğmuştur. Tansu Biçer İzmir’de Karşıyaka Şemikler Lisesi’nden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünü 2001 yılında bitirmiştir. 2001-2002 sezonunda Tiyatro Anadolu’da oyuncu olarak görev alan Tansu Biçer 2002 yılında İstanbul’a yerleşti. Semaver Kumpanya’nın kuruluş çalışmalarında yer aldı.

Semaver Kumpanya’nın en tanınan oyuncularından birisi olan Tansu Biçer İstanbul’a yerleştiği yıldan itibaren tiyatro aktörlüğünün yanı sıra birçok sinema filminde televizyon ve seslendirme çalışmalarına katılmıştır.

Tansu Biçer Ali Aydın’ın yönetmenliğini yapmış olduğu Türk adlı sinema filmindeki rolüyle 2012 yılında 49. Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü kazanmış ve kariyerinde zirve yapmıştır. Çukur dizisinde Yücel karakterini canlandıracak olan Tansu Biçer bakalım hangi aileye mensup bir üye olarak karşımıza gelecek. Çukur dizisinde Yücel karakteri ile rol bulan Tansu Biçer bir önceki dizisinde Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol almış başarılı bir oyuncudur sizde yorum ve görüşleri lütfen aşağıya yazınız.

22 Nisan 28. bölüm Güncellemesi : Çukurdaki Efsanevi Yüzüklü adam aslında Yücel karakterine can veren Tansu Biçermiş.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.