Çukur Dizisinde İsa Öldü mü Konuştu mu Köstebeğin Kim Olduğunu Söyledi mi?

Çukur dizisinin en önemli isimlerinden birisi bu hafta İsa olacak. Çünkü Koçova ailesindeki köstebeğin kim olduğunu bulmanın yolu İsayı konuşturmaktan geçiyor. İdris Koçovalı hasta iken yerine bir süreliğine oğlu Yamaç bakmaktadır. Yamaç oldukça dikkatli bir gençtir bu yüzden ailenin içinde birinin dışarıya bilgi sızdırdığını kısa sürede anlar.

Yamaç yaptığı araştırmalarla bir hainin evde olup biteni Vartoluya ispiyonladığını görür ve bunu yakalamak için harekete geçer. Yamaç bu köstebeğin Selim olduğundan habersizdir ve adamları İsayı yakalar. İsa Vartolunun elemanıdır ve Yamaç onu acımasız bir sorguya alır. Asıl amacı onu konuşturup kendi ailesindeki haini bulmaktır ama İsanın ağzı sıkıdır ve konuşmak istemez.

Çukur dizisinin 20 kasım pazartesi yayınlanacak 5. bölümünde Yamaç hainin kim olduğunu bulmak için Aliço’nun yardımıyla bir plan yapar ve bu plan sonrasında hainin İsa olduğuna kanaat getirir. Yamaç İsa’yı tenha bir depoda iyice sıkıştırır. İsa oradan kaçıp kurtulmak ister fakat Yamaç eline geçen bu fırsatı değerlendirir. Yamaç İsa‘yı ağır bir sorguya ve işkenceye tabi tutar. Yamaç İsa’dan istediği bilgiyi elde edip onu öldürecek mi yoksa esir mi edecek?

Bunu Görmelisin!  Çukur Uluç Reis'in kızı rolündeki Hare Sürel kime aşık olacak?

Yoksa bütün bunlar bir yana Yamaç İsayı Vartolu’ya karşı bir koz olarak mı kullanacak onuda Vartolunun köstebeği mi yapacak izleyip göreceğiz. Çukur Dizisinde İsa Öldü mü Konuştu mu Köstebeği Söyledi mi? Çukur 5. bölümü ile 20 kasım pazartesi show tv de kaldığı yerden devam edecek. İsa karakterini canlandıran Doruk Nalbantoğlu diziden ayrılmayacak, Yamaç tarafından sorgulanıp Vartoluya karşı kullanılacaktır.

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2017