Çukur Dizisinde Saadet Gerçekten Hamile mi?

Çukur dizisinde 30. bölümde inanılmaz olaylar oldu. Çukurdaki bu bomba gelişmeyi sizlere enine boyuna araştırarak vermek istiyoruz ki özellikle Saadet ile ilgili bu gelişme izleyenlerin sorular sormaya iteledi. Çukurda Saadet karakteri gerçekten hamile mi yoksa bu Vartolunun bir oyunu mu?

Çukur Dizisinde Saadet Gerçekten Hamile mi? Çukurda sürprizlerin biri bitmeden diğer başlıyor, sevilen dizinin son bölümünde, izleyicileri büyük bir sürpriz karşıladı.. Saadet rolü hamile mi kaldı Çukur Dizisinde Saadet Nasıl Hamile Kaldı? Çünkü Vartolu ile bir ilişkisi bile olmadı diye merak edenler oldu.

Çukur dizisinin yeni bölümünde, Saadet büyük bir şok yaşayarak mide bulantısı ve baş dönmesi ile kendini lavaboda bulur. İzleyenlerin aklına hemen Saadet hamile mi sorusu gelir. Evet Saadet Hamile. Ancak Çukurdaki bu bomba gelişmeyi kimse beklemiyordu. Saadet ve Vartolu sevgili olsa da birbirine yaklaşmaları bile imkansıza yakındı. Hele saadetten kimse beklemiyordu.

Çukur’da Saadet hamile, peki bundan sonra ne olacak? Saadet hamile ise artık Vartolu düşünsün… Saadet, dizinin 30. bölümünde hamile olduğunu anladı. Hamileliğin ilk belirtilerini yaşayan Saadet, Vartolu ile ‘Salih ve Saadet’ olarak son bir gece geçirmişti. Ancak, o gece bir ilişki yaşandığını kimse farketmemişti. Şimdi ise, gerçek ortaya çıktı ve Saadet büyük şok yaşadı, çünkü hamile olduğunu öğrendi.

İşler iyice karışacak. Çukur Dizisinde Saadet Gerçekten Hamile ve Nasıl Hamile Kaldı? sorusuna Salih ve Saadet son bir kez başbaşa gece geçirmişlerdi. İşte ne olduysa o gece oldu ve Junior Vartolunun temelleri atıldı. Ne diyelim hayırlı uğurlu olsun ancak evlilik dışı böyle ilişkileri asla tasvip etmediğimiz gibi bunun dizide sunulması da gelenek göreneklerimiz ve dinimiz açısından büyük bir sorun teşkil ediyor.. En azından kötü bir örnek.

Koçovalı ailesinin manevi kızı Saadet, şimdi İdris babanın yüzüne nasıl bakacak? Saadet Vartolu’ya hamile olduğunu, bir bebek beklediğini açıklayacak mı? Vartolu baba olacağını öğrenecek mi? Eğer öğrenirse hayatında nasıl bir gelişme yaşanacak? Yoksa Saadet, bu sırrı gizleyecek mi? Peki, Koçovalılar Saadet’in Vartolu’dan bebek beklediğini öğrenirse neler olacak?

Saadet’in hamileliği ile ilgili gelişmeler, dizinin ilerleyen bölümlerinde şekil bulacak. İzleyiciler de meraklarını giderecek. Sizce Salih ve Saadetin birlikte olup çocuk beklemesi doğru mu? Çukur Dizisinde Saadet Gerçekten Hamile mi? Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Not: Çukur dizisinin Sezon finali Kesin erteleniyor.. İşte sebebi >> Çukur Sezon finali ertelendi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2018