Çukur Nehir Kimdir ? Hazal Subaşı

Çukur Nehir kimdir karakteri canlandıran oyuncunun adı nedir ? Hazal Subaşı boyu yaşı kilosu ve oynadığı diziler nedir? Eğitim durumu ve gerçek hayattaki sevgilisine dair bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Çukur dizisindeki Nehir kimdir karakterine yanıt verecek oyuncunun rolü ne olacak ?

Çukur Nehir Kimdir Hazal Subaşı

Çukur Nehir Kimdir ?

Ay Yapım’ın en önemli projeleri arasında olan Çukur dizisindeki Nehir karakterini kim canlandırıyor ? Hazal Subaşı’nın oynayacağı karakter hakkında ilk tüyolar da gelmeye başladı. Eylül ayı itibari ile yayında olacak dizinin yeni oyuncuları merak ediliyor. Mahalleye gelip kimin dikkatini çekeceğini şimdiden tahmin edebiliyorsunuz. Gelin hep birlikte Çukur dizisindeki Nehir kimdir detayları ile öğrenelim önce rolü ile başlayalım.

Çukur Nehir Kimdir

Çukur Nehir Rolü Nedir ?

Nehir rolünü oynayacak Subaşı’nın diziye dahil olması ile dengeler değişecek. Eski sevgilisi ile fenomen olan Yamaç mahalleye dahil olan kızı fark edecek. Nehir’e hayır dese de gönlü yavaş yavaş kaymaya başlayacak ve Nehir ileriki bölümlerde amacına ulaşarak Yamaç’a yanaşmayı başaracaktır. Yamaç ise onun için ölen sevgilisinden sonra Nehir ile aşk yaşayacak mı?

Çukur Nehir Rolü Nedir

Hazal Subaşı Kimdir ?

Güzelliği ile oynadığı her dizide adından söz ettiren Hazal Hanım İzmir’lidir. Henüz 23 yaşındaki güzel manken 2016 yılında katıldığı Elidor Miss Turkey yarışmasında finale kalmış sonrasında ise mankenlik hayatına başlamıştır. İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Kendisi Adını Sen Koy dizisi ile hatırlasak ta internet dizisi olan Halka’daki rolü ile çok konuşulmuştur. Hazal Subaşı 2019 2020 yeni projesini açıklayan oyuncu Çukur oyuncuları arasına katılmıştır. Black Swan Casting ajansı ile çalışmaktadır.

Hazal Subaşı Kimdir ?

Çukur Nehir Hazal Subaşı Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir ?

Çukur dizisinde oynayan Nehir karakterinin sahibi Hazal Subaşı boyu kilosu kaçtır gerçek hayatta sevgilisi kimdir ? Erkan Meriç ile uzun süre aşk yaşamış ancak ilişkisinin bittiğini kendisi doğrulamıştır. 350 Binden fazla takipçi sayısı olan güzel mankeni sosyal medyada @hazalsubasii tagı ile bulabilirsiniz.

 • Boyu: 1,67 m
 • Kilosu: 52 kg
 • Yaşı: 23
 • Burcu: Oğlak
 • Sevgilisi: Erkan Meriç ile ayrılmıştır.

Çukur Nehir Hazal Subaşı Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir ?

Çukur Yamaç’ın Yeni Sevgilisi Kimdir ?

Duygusal çöküntü içerisinde sezon finali izlediğimiz Çukur dizisine yeni dahil olan Nehir güzelliği ile Aras Bulut İynemli’nin dikkatini çekecektir. Bazı sosyal medya konuşmalarına göre ikilinin gerçek hayatta da yakınlaşması beklentiler içerisinde.

Çukur Yamaç'ın Yeni Sevgilisi Kimdir

Çukur Nehir Hazal Subaşı Oynadığı Diziler

Güzellik yarışmasında üçüncü olduktan sonra sayısız podyumda kostüm tanıtan ünlü manken Nehir karakteri ile Çukur dizisine dahil olmadan önce oynadığı diziler ile yeteneğini kanıtlamıştır. Hazal Subaşı kimdir oynadığı diziler ile hatırlayalım.

 • Adını Sen Koy 2016 ( Zehra )
 • Bir Umut Yeter 2018 ( Elif Karabey )
 • Halka 2019 ( Bahar ) İnternet Dizisi
 • Çukur 2019 2020 ( Efsun ) Show Tv

Çukur Nehir Hazal Subaşı Oynadığı Diziler

Çukur Nehir kimdir oynadığı diziler boyu yaşı kilosu gibi özellikleri konumuzda bulabilirsiniz. Nehir karakterinin sahibi Hazal Subaşı kimdir sevgilisi kim ve 2019 2020 projesi hakkındaki detaylı bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Dizihaberi.tv ailesi olarak yorumlarınızı bekliyoruz teşekkür ediyoruz.

Çukur Nehir kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Nehir Kimdir ? Hazal Subaşı (4 Yorum)

 1. Halka şuanda internet dizisi değil. Hazal Subaşinin oynadığı bölümlernise salı günleri TRT1de yayınlandı. Bir Umut Yeter gibi reytingi çok düşük olduğu için yayından kaldırıldı

 2. ❤️Hazal Güzel Oyuncu Zehra Elif Bahar Efsun Gibi
  ❤️Obrazlar Hayatının Bir Parcası Oldu Obrazlar Güzel
  ❤️Olsada Hazal Ücün Yarım Kaldı Zehra Obrazı Ödüle
  ❤️Layığ Oldu Diger Obrazlar Dizilerde Gölgede Kaldı
  ❤️Hazala Efsun Obrazında Başarılar Ödüler Arzu Ediriz

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2019