Çukur Elfis (Elvis) Kimdir? Beyefendinin Adamı Neler Yapacak?

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı 22. bölüm tanıtımı yayınlandı. Fragmanda en önemli olan İdris ve Yamaç Koçovalının bir bıçakçı gibi görünen ama gerçekte Beyefendi için çalışan Elfis okunuşu ile Elvisin yanına mekanına gitmiş olmalarıdır. Çukur Elfis (Elvis) Kimdir? Beyefendinin Adamı Neler Yapacak? kısaca bilgiler sunacağız sizlere.

Her hafta heyecanlı konuları ile oldukça merak edilen dizilerden birisi olan Çukur dizisi 26 mart pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek 22. bölümünde diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Çukura yeni giren Elfis (Elvis) Kimdir? Kim için çalışıyor Elfis ne için diziye dahil oldu, Beyefendinin Adamı mı, Neler Yapacak? sorularına yanıt vereceğiz bu konumuzda..

Çukur Elfis (Elvis) Kimdir? Beyefendinin Adamı Neler Yapacak?

Çukur dizisine yeni giren Elfis kasaplık yaptığını ve bu mesleği ustasından öğrendiğini söylüyor. Tabi bu kasaplık bildiğiniz kasaplardan değil, adam öldürmek için gerekli araç gereci de Yamaç ve İdrise gözdağı vermek için önlerine seriyor.

Peki Yamaç ve İdris neden gitti bu Elfisin yanına, Beyefendiyi esir almışken neden öldürüp kurtulmadılar da Elfis denilen Beyefendiye çalıştığı apaçık ortada olan Elfisin yanına gittiler diye merak edenler vardır. Büyük ihtimal Beyefendi onu yedekte bekletiyor ve kendisine bişey olması halinde o kasab görünümlü kendi adamına devreye sokuyor.

Peki Elfisin önemi nedir her ikisi birden onun mekanına gittiklerine göre sıradan birisi değil. Beyefendiyi serbest bırakmaları için gözdağı veriyor resmen. Bu cesareti nereden alıyor neye güveniyor dersiniz? Elfisin de güç aldığı daha büyük bir baron olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz bu konuda..
Peki gelelim Çukur dizisinde Elfis rolünü karakterini kimin canlandırdığına: Daha önce ‘Hatırla Sevgili’, ‘Muhteşem Yüzyıl’ ve ‘Kara Para Aşk’ gibi dizilerde rol alan Saygın Soysal, ‘Çukur’ dizisinin oyuncu kadrosuna Elfis karakteri olarak katılıyor.

İlk kez Çukur dizisinin 22’nci bölümünde izleyici karşısına çıkacak Saygın Soysal, Elvis -Elfis adlı karaktere hayat verecek. Yamaç ile Vartolu’nun tuzağına düşerek güç kaybı yaşayan Baykal’la (Beyefendi) arasında bağ olan Elvis, pek çok dengeleri de değiştirecek Çukurda.

Saygın Soysalın hayat vereceği Elvis Karakteri Çukurda neler yapacak dersiniz?: “Baykal, gücünü geri kazanacak mı?” sorusunda Çukurdaki işleri iyice kızıştırmaya gelecek Elvis. Kilit bir role sahip olan Saygın Soysal’ın canlandırdığı Elvis’in Yamaç ve İdris’le karşılaşması büyük bir merakla bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Elfis (Elvis) Kimdir? Beyefendinin Adamı Neler Yapacak? (2 Yorum)

  1. Elfiste vartolunu oldurmeye kalkarsa wawmam cunki her gelen vartolunu oldurmek istiyo be bu ne

Eklenme Tarihi: 22 Mart 2018