Çukur Emrah Amirin Kullandığı Arabanın Markası Modeli Nedir?

Son haftalarda izleyenler en çok şunu merak ediyor benim gibi: Çukur Emrah Amirin Kullandığı Arabanın Markası Modeli Nedir? Çukur dizisinde Emrah Amirin kullanmış olduğu arabanın markası oldukça merak edildi. Geçtiğimiz hafta çukura gelen ve çukurda kim var kim yok emniyete götürerek büyük bir darbe vuran İdris Ağa başta olmak üzere bütün çukur halkını emniyette nezarete atan Emrah amirin kullandığı araba jeep tarzı ile ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Emrah Emir hangi arabayı kullanıyor, Turuncu renkli cip tarzındaki araç oldukça merak edildi. özellikle Emrah amirin çukurda kullanmış olduğu bu araç hem de otoyolda diğer araçları sollarken yaptığı manevralarla dikkatleri çeken Emrah Amir hangi arabayı kullanıyor Jeep tarzındaki hangi araç Emrah Amirin kullanmış olduğu çukurdaki bu arabayı sizlere kısaca tanıtmak istiyoruz.

Çukurda Emrah amirin kullanmış olduğu araç Aslında bilindik bir marka olan hummer marka. 2006 model Hummer H3 modelindeki araç oldukça güçlü ve arazi tipi Kullanıma uygun bir model. 2006 model olduğu için çok pahalı olmayan fiyatları da 150 ile 250 bin lira arasında değişen 2006 model Hummer H3 model jeep dizide oldukça dikkat çekti.

İlerleyen bölümlerde de Emrah amirin bu aracı kullanmaya devam edeceğim ve dikkatleri üzerinize çekmekte oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. son bölümde daha önce Kalbim kırık Ne oldu otoban polisinden özür dileyen ve gönlünü alan Emrah Amir bakalım  2006 model Hummer H3 model aracıyla başka hangi işleri çevirecek izleyip göreceğiz.

Çukur Emrah Amirin Kullandığı Arabanın Markası Modeli Nedir? konumuza sizlerde yorum ve görüşlerinizle destek olabilirsiniz..

Aşağıdaki fragmanda aracı ve Emrah Amiri daha iyi görebilirsiniz: Çukur Emrah Amirin jeep tarzı otomobili nedir

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.