Çukur Emrah Komiser Kimdir Gerçek Adı İnstragramı Bilgileri

Çukur Emrah Komiser Kimdir Gerçek Adı İnstragramı Bilgileri… Çukur dizisi yeni bölümünde diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. Çukur yayınlandığı günden beri çok seviliyor. Reytinglerde her zaman ilk sıralarda yer alan Çukur dizisi başrollerini Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz paylaşıyor. 26 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur mu Söz mü?

Çukur dizisinin yönetmenliğini Sinan Öztürk üstlenirken senaryosunu da Gökhan Horzum yazıyor. Show tv de yayınlanan Çukur dizisinde Koçovalı ailesinin Çukur’da yaşadıkları anlatılıyor. Çukur mahallesinin babası İdris’in hastalanması sonucu mahalleye Yamaç geliyor. Yamaç Sena’yı sevdiği kızı arkadasında bırakmıştı ancak Sena’da arkasından geldi.

Sonrasında Sena’da Çukur’a alışırken çok zorluklar yaşasa da yeni bölümlerde o da artık Çukur’a ait hissediyor kendisini. Çukur’un sırları ortaya çıkmaya başlıyor. Vartolu Çukur’un belalısı diye düşünülürken asıl amacının babasının mahallesinde kalmak olduğu anlaşıldı.

Çukur dizisine yeni bölümde Sena’nın abisi de katılıyor. Çukur dizisinde Sena’nın abisi rolünü canlandıracak olan Komiser Emrah’ı Alperen Duymaz canlandırıyor. Alperen Duymaz daha önce Bodrum Masalı dizisinde rol aldı. Bodrum Masalı’nda Ateş rolünde oynuyordu. Bodrum Masalı dizisinde de Dilan Çiçek Deniz’in abisi rolünde oynamıştı şimdi de Çukur dizisinde de Sena’nın Komiser Emrah abisini canlandırıyor.

Komiser Emrah biraz değişik bir polis olacak. Emrah Komiser Çukur’a geliyor ve herkesin hayatını değiştiriyor. Olayların gidişatı onun gelişiyle apayrı bir şekil alacak. Çukur dizisinde Komiser Emrah rolüyle oynayacak olan Alperen Duymaz kimdir? Bilgilerini paylaşalım. Alperen Duymaz 1992 İstanbul doğumlu. Alperen Duymaz Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı bölümünde eğitim gördü. Daha önce Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde ve Bodrum Masalı dizisinde rol aldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Emrah Komiser Kimdir Gerçek Adı İnstragramı Bilgileri (13 Yorum)

  1. Süper bir karakter eee ne dedik sıkıntı yoksa,sıkıntı var demektir Emrah amir sıkıntı bakalım nasıl atlatacak yamaç

  2. Tamda olayi ozetlemis aynen boyle ulkenin durumu guc kimdeyse mevki kimdeyse iste boyle kullaniliyor yonetmen aslinda gonderme yapmis

  3. hiç beğenmedim, bir çok izleyen arkadaşım da beğenmedi.1.sen amirsen, o ağzındaki kürdan ne? 2-Görevini yapan polise harita göstermek nedir? (Senarist,bu şekilde yanlış örnek oluyorsun millete) 3-Varto’ lunun evine gelipte, ”siz bilmezsiniz vs.” gibi ayrılıkçı sözlere ne gerek var? Ne bu diziye yakıştı ne de bu role..Hiç olmadı, ya senaryodaki tarzını düzeltin ya da sosyal mesajlarınızı kendinize saklayın sayın yönetmen!

  4. Valla bu komser hiç olmamış diziyi izleyesim bile gelmedi soğudum konmserin diziden acilen çıkarılması lazım bence saçma saçma hareketler vortolu gelsin hemen en sevdiğim karakteri ya

  5. Hasstayımmmm yaaa emrah amireee süpermolmussss diziye acaip renk katttı . Sıkılıodum artık bayaga eglencelı olcakk

  6. bencede artık çukur dizisi çok saçmaladı çukura alperen yakışmamış polis rölü gitmemiş

  7. bencede bu alperen olmamış fragmanda bok diyor ey rtük nerdesin bu çukur dizisini yayından kaldır bence gençlere kötü örnek oluyor

  8. Ah polis rolü yakışamamış bu gidişle final olur arasın oyunculuğu süper balıkçı alperen rolü hiç güzel yapamıyor polis denilince boylu poslu olur bu oyunculuk acemilere kaldı torpilliler oyuncu oluyor bu ne biçim bu diziye olmamış bir an önce çıkarsınlar daha yetenekli oyuncular var kısa boyludan polis mi olur

Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2018