Çukur Emrah Komiser Kimdir Gerçek Adı İnstragramı Bilgileri

Merak ettiğiniz Çukur Emrah Komiser Kimdir Gerçek Adı İnstragramı Bilgileri konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Çukur Emrah Komiser Kimdir Gerçek Adı İnstragramı Bilgileri… Çukur dizisi yeni bölümünde diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. Çukur yayınlandığı günden beri çok seviliyor. Reytinglerde her zaman ilk sıralarda yer alan Çukur dizisi başrollerini Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz paylaşıyor. 26 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur mu Söz mü?

Çukur dizisinin yönetmenliğini Sinan Öztürk üstlenirken senaryosunu da Gökhan Horzum yazıyor. Show tv de yayınlanan Çukur dizisinde Koçovalı ailesinin Çukur’da yaşadıkları anlatılıyor. Çukur mahallesinin babası İdris’in hastalanması sonucu mahalleye Yamaç geliyor. Yamaç Sena’yı sevdiği kızı arkadasında bırakmıştı ancak Sena’da arkasından geldi.

Sonrasında Sena’da Çukur’a alışırken çok zorluklar yaşasa da yeni bölümlerde o da artık Çukur’a ait hissediyor kendisini. Çukur’un sırları ortaya çıkmaya başlıyor. Vartolu Çukur’un belalısı diye düşünülürken asıl amacının babasının mahallesinde kalmak olduğu anlaşıldı.

Çukur dizisine yeni bölümde Sena’nın abisi de katılıyor. Çukur dizisinde Sena’nın abisi rolünü canlandıracak olan Komiser Emrah’ı Alperen Duymaz canlandırıyor. Alperen Duymaz daha önce Bodrum Masalı dizisinde rol aldı. Bodrum Masalı’nda Ateş rolünde oynuyordu. Bodrum Masalı dizisinde de Dilan Çiçek Deniz’in abisi rolünde oynamıştı şimdi de Çukur dizisinde de Sena’nın Komiser Emrah abisini canlandırıyor.

Komiser Emrah biraz değişik bir polis olacak. Emrah Komiser Çukur’a geliyor ve herkesin hayatını değiştiriyor. Olayların gidişatı onun gelişiyle apayrı bir şekil alacak. Çukur dizisinde Komiser Emrah rolüyle oynayacak olan Alperen Duymaz kimdir? Bilgilerini paylaşalım. Alperen Duymaz 1992 İstanbul doğumlu. Alperen Duymaz Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı bölümünde eğitim gördü. Daha önce Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde ve Bodrum Masalı dizisinde rol aldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Çukur Emrah Komiser Kimdir Gerçek Adı İnstragramı Bilgileri (13 Yorum)

  1. hiç beğenmedim, bir çok izleyen arkadaşım da beğenmedi.1.sen amirsen, o ağzındaki kürdan ne? 2-Görevini yapan polise harita göstermek nedir? (Senarist,bu şekilde yanlış örnek oluyorsun millete) 3-Varto’ lunun evine gelipte, ”siz bilmezsiniz vs.” gibi ayrılıkçı sözlere ne gerek var? Ne bu diziye yakıştı ne de bu role..Hiç olmadı, ya senaryodaki tarzını düzeltin ya da sosyal mesajlarınızı kendinize saklayın sayın yönetmen!

  2. Valla bu komser hiç olmamış diziyi izleyesim bile gelmedi soğudum konmserin diziden acilen çıkarılması lazım bence saçma saçma hareketler vortolu gelsin hemen en sevdiğim karakteri ya

  3. Ah polis rolü yakışamamış bu gidişle final olur arasın oyunculuğu süper balıkçı alperen rolü hiç güzel yapamıyor polis denilince boylu poslu olur bu oyunculuk acemilere kaldı torpilliler oyuncu oluyor bu ne biçim bu diziye olmamış bir an önce çıkarsınlar daha yetenekli oyuncular var kısa boyludan polis mi olur

Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2018