Çukur Ezgi Kimdir? Selen Uçer Ezgi Rolü ile Çukur Dizisinde

Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur dizisi son 5 bölüm kala sezon finali öncesinde yeni sezon için de hazırlık yapmaya ve kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.. Show TV pazartesi dizisi Çukur’da yeni yayınlanacak 29’uncu bölümde başarılı bir oyuncu olan Selen Uçer, konuk oyuncu olarak diziye dahil olacak. Selen Uçer, Çukurda Ezgi rolüyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Çukur Dizisi Ezgi Kimdir? Selen Uçer Ezgi Rolüyle Çukur Kadrosunda: Çukur Ezgi kimdir kim için geldi nasıl bir rolde oynayacak merak ediliyor. Her bölümü ile oldukça iyi izlenme oranları yakalayan Çukur dizisine yeni gelen Oyuncu Ezgi hakkında kısa bilgiler vereceğiz burada sizlere. İşte Leyla Selen Uçer hakkında bilgiler:

Çukurda Ezgi rolünü oynayan Leyla Üçer: 5 Mayıs 1983 tarihinde İstanbulda doğmuştur. İstanbulda Avusturya Lisesini bitirdikten sonra Boğaziçinde kimya bölümü okuyup bitirmiştir. Üniversite yıllarında Oyunculuk ve tiyatro eğitimleri almış olan Selen Uçer daha sonra Chicago’da yüksek lisans yaptı. İstanbula döndükten sonra oyuncuğa başladı ve ilk filmi Anlat İstanbulda oynadı. 2008 yılında O. Çocukları filminde oynadı. 2009 yılında Binbir Gece dizisinde son olarak da Hanımın Çiftliği dizisinde Asuman karakteriyle karşımıza çıktı.

Çukur dizisi Ezgi Kimdir? Selen Uçer isimli oyuncudur. Sizlere kısaca hayatı hakkında bilgiler sunduk. Daha fazla bilgi için dizihaberi.tv sitesinde kalmaya devam edin.. Çukur dizisi Ezgi büyük ihtimal Avukat Nazım ile ilgili bir konu için diziye gelecek. Avukat nazım ie olan Ezginin resimleri daha önceki yıllarda almış olduğu ödüller sırasında görülüyor ki bu da diziye gelmesinde ve oynamasında onun rolü olabilir.. İşte o resim:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2018