Çukur Gillette Reklam Müziği Çözdüm Bu Çukurun Dibini Gördüm Sözleri

Çukur Gillette Reklam Müziği Çözdüm Bu Çukurun Dibini Gördüm Sözleri

Sevilen dizi Çukur dan hemen sonra çalan jilet reklamı müziği Gillette firmasının yapmış olduğu reklam da Tetik ve Saki’nin yazdığı “Çözdüm bu çukurun dibini gördüm” şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz, Çukur ile alakalı olduğu için paylaştığımız bu müzik te bile Çukur’un izleri var sözleri çukuru anlatan ama reklama da tam uyan bir şarkı olmuş, Medet’in sakallarını Gillette reklamı yüzünden kesen Vartolu ya tepkiler çığ gibi yağmıştı 🙂

ÇUKURUN DİBİ Mahalle bizim. Her sokakta farklı bi resim. Bu yürek mangal ve de keskin. Biliriz ki geçmişi eski Buraların doğrusu belli. Eskisi gibi kullanıp attın. Hesabı yapmadan bu riski aldın. O zaman kardeş Kırdık kalemini geçemedin testi.

Saygını bozma keserim hesabını. Elimde jilet yaparım traşını. Şekli düzeltir salarım paçanı. 10 kere olsa yakalarım kaçanı. Az yakına gel de neşemizi bulalım. Cümleni kur ben gerisine bakarım. Raconumu keser noktayı koyarım. Doğruyu seçin de yüzünüze bakalım. Çözdüm bu yolu, on kere çözdüm. Bu çukurun dibini gördüm. Geçmişi içime gömdüm. Tek nefeste.

Dinlemek için tıklayın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2019