Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

Çukur Hale Vuruldu Öldü mü Diziden Çıktı mı?

Çukur Hale Vuruldu Öldü mü Diziden Çıktı mı? Beyefendinin adamları keskin nişancılar Haleyi vurdu 12 mart pazartesi günü.. Çukur Hale Vuruldu Öldü mü Diziden Çıktı mı? Soruya hemen cevap verelim Hale isimli karakter 12 martta yayınlanan yeni bölümde vurularak öldü.

Beyefendi Yamaca ceza vermek ve gücünü göstermek için keskin nişancısını yerleştirip Aliço ve Haleyi oraya çağırdı ve Hale vurularak öldü diziden ayrıldı.. Hale rolünü canlandıran Elif Doğan diziden ayrıldıktan sonra yeni bir dizide yeniden izleyenlerin karşısına çıkacağını öğrendik.

Elif Doğanın canlandırdığı Çukur dizisindeki Hale rolü 12 mart pazartesi günkü 20. bölümde Beyefendinin keskin nişancıları tarafından Aliçonun yanında iken vurularak öldürüldü. Elif Doğanın yeni dizisi hakkında kısa süre sonra açıklama yapacağız sizlere. Elif Doğanın canlandırdığı Hale rolünü nasıl buldunuz, diziden çıkması iyi oldu mu sizce?

Çukur Hale Vuruldu Öldü mü Diziden Çıktı mı?

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?
Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

1 yorum

1 yorum

  1. Meral

    14 Mart 2018 at 10:26

    Hiç iyi olmadı

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top