Çukur İdris Koçovalı Vuruldu Mu Ölecek Mi? 11-18 Aralık

Çukur İdris Koçovalı Vuruldu Mu Ölecek Mi? 11-18 Aralık… Çukur dizisi yeni bölümünde kumarhane işleten biri var. Bu adam Selim’e ve adamlarına bana paramı vereceksiniz diyerek tehditler savuruyor. Bu tehditlerin sonunda da ben de paramı Koçovalıların başından alırım diyor.

Tüm adamları silahlarını çekiyor ve İdris Koçovalı’nın alnına dayıyorlar. Fragman burada biterken bir de silah patlaması duyuluyor. Buda İdris Koçovalı öldü mü sorusunu akıllara getiriyor. Ama İdris Koçovalının vurulma sahnesinde dizinin de biteceğini ve cevabın gelecek bölüme saklanacağını düşünüyoruz.

Dizinin yeni bölümünde  Emmi’de hainlikle suçlandığı düşüncesiyle silahı alıyor ve kendi alnına dayıyor. Hain olduğumu düşünüyorsan öldürüyüm kendini diyerek. Ama İdris buna engel oluyor ve Emmi’nin hain olmadığına inandığını anlatıyor.

İdris Koçovalı daha yeni hasta yatağından kalktı ve tekrar hastaneye düşmesi çok beklenen bir durum olmaz. Koçovalı İdris’in de artık bu işlere karışıp olaylara bir dur demesi gerekmez mi? Vartolu tüm Koçova mahallesini kökünden kurutmayı planlıyor. Vartolu artık daha da tehlikeli bir hal alıyor.

Vartolu’nun da içinde bir hain var. Vartolu bu haini bulmak için her şeyi yapacaktır? Peki bu hain sizce kim? Yorumlarda genel olarak Celasun olduğu tahmin ediliyor. Celasun’un babasının katili ile anlaşıp onun adamı olması da bu ihtimali artırıyor. Yanına girip daha ağır bir intikam almayı planlamış olabilir.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.