Çukur İdris Vartolunun Oğlu Olduğunu Ne Zaman Öğrenecek Sultan ve Paşanın Sırrı Ne

Çukur İdris Vartolunun Oğlu Olduğunu Ne Zaman Öğrenecek Sultan ve Paşanın Sırrı Ne… Çukur dizisi yeni bölümde bir detay var. Çukur dizisinde Mihriban’ın ardından bir oğlu olduğunu öğrenir ve İdris Koçovalı. Tabi bu oğlanın da kendi oğlu olduğunu. Peki bu çocuk nerededir?

Annesinin ölümünün üvey babasının hapiste olmasının ardından bu erkek çocuk nereye gitti. İdris Koçovalı oğlunun adının Salih olduğunu öğreniyor bu bölümde. Salih Helvacı. Evde Salih adını telaffuz etse Saadet tanır sevdiği olduğunu. Ama o da bilmiyor ki Salih’in İdris’in oğlu olduğunu. Vartolu tekrar Saadet’le görüşecek mi?

Paşa ve Emmi’ye bu çocuğu bulacaksınız diyor İdris. Emmi tamam dese de Paşa onun kadar emin söyleyemiyor. Sultanla konuşmaya gidiyor. Sultan Hanımda İdrisi çıkmaz yola sokmamız lazım ancak öyle vazgeçer diyor. İdris’in bulmasını engellemeliyiz yoksa işin ucu bize dokunur diyor. Peki Sultan Hanım Mihriban ve oğlu Salih’e ne yapmış olabilir? Sultan Hanım’ın da geçmişinde sakladığı bir sır varmış demek ki.

İdris’in bu aralar tek amacı oğlu Salih’i bulmak. Bakalım bunun için nasıl çaba verecek? Diğer taraftan Yamaç’ta zor bir durumda. Evleri hipotek ettirdi hem de Selimin de emrinde olduğu Beyefendiye. Beyefendinin İdris’le derdi ne? Çukur elden gidecek mi? Başkasının mı olacak? Yeni bölüme dair tahminlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.