Çukur Kadınları Kim Kaçırdı ? Siyah Zarflarda ne var kim koydu sezon Finali Tuzağa Kim Düşürdü

Koçovalı Ailesi Azer ve Timsah ile girdiği büyük çatışmadan sonra plan yapmakta geç kaldı. Eve dönerlerken haberini aldıkları Çukur kadınları kim kaçırdı ? Kahvenin önüne asılan siyah zarflarda ne var kim koydu ? Herkese adres veren zarflar hepsini ayrı adrese çekti ve tuzak hazırladı. Çukur sezon finali tuzağında polisler koçovalı ailesini aldı.

Çukur Kadınları Kim Kaçırdı Siyah Zarflarda ne var kim koydu sezon Finali Tuzağa Kim Düşürdü

Yamaç ve İdris’in dışında herkesi bir ormana toplayan Çukur sezon finali bölümü çok hareketli geçti. Yücel’i yakan Yamaç sonrasında Azer ve Timsah’a rest çekerek çatışmaya girdi. Delikanlı çatışma yerine plan yapan Yücel ve Azer’in oyunu olduğunu düşünüyoruz. Ancak gerçek olan Yücel ölmedi.

Çukur İdris Öldümü

İdris baba ile Yamaç ise aynı adrese alındı. Labirent içerisinde Yamaç ve İdris oyunu çözmeye çalıştılar. Elleri tetikte olan baba oğul duvarlarda Çukur’un kadınlarını gösteren televizyonlar gördüler. Amaç sinirlenmelerini sağlamaktı. İyice kafayı yiyen baba oğul birbirinden habersiz labirenti geziyorlardı.

Çukur Yücel Ölmedimi

Ormanlık arazide Vartolu, Selim ve Cumali yolda buluştu. Buluştukları yerde bir çok ceset yerde vardı. Polis ekiplerine haber vermiş olan Yücel hepsini oyunun içerisinde karakola topladı. Cesetleri kendinin öldürmediğini Koçovalı’lar nasıl kanıtlayacak ? Sezon finalinde hepsi tutuklandı. Nasıl aklanacaklar ?

Çukur Sezon Finali İdris Yamaç’ı Vurdu Mu

Çukur Yücel Ölmedi mi?

Sezon Finalinde Yamaç ile Babası İdris’i labirentin içerisine çeken Yücel buradan birisi çıkacak dedi. Tüm kadınların başına silah dayayan ve ekranlarda bunu Yamaç ve İdris’e izleten Yücel labirent içerisinden bir kişi çıkacak dedi. Çukur sezon finali kim ölecek ? İdris Koçovalı öldü mü? Yamaç kurtulacak mı? İdris Koçovalı ölümü kabul etti. Beni vur oğlum dedi. Başka çıkış yolu olmayan yerden İdris ölmeyi seçti. Son sözleri ise Yamaç’a bana bir oğul ver bir tohum ver bir torun ver oldu. İdris Koçovalı torunları dünyada bilinecek dedi. Ailemiz için beni vur oğlum dedi. Yamaç İdris’i vurdu mu?

Çukur sezon finali kahvede el öptüren kim

Çukur sezon finali kahvede el öptüren kim ? Diziyi iyi takip edenler hemen yakaladılar. Kaçıranlar için ise biz açıklayalım. İdris Koçovalı’ya 27 mayıs akşamı bölüm başında bu Çukur benim çukurum demişti.  Tüm olayları kurgulayan Akın kadınların ve Yücel’in başındaki kişidir. Akın Çukur ailesine ihanet etmiştir. Yamaç ve diğer herkesten intikam almaya Çukuru geri almaya gelmiştir. Akın Çukur’u yönetecek mi? Ben Yamaç’tan daha üstüm İdris’ten daha iyiyim diyen Akın Çukur’u ben yöneteceğim baba sende bana destek vereceksin dedi.

Çukur Yücel Nasıl Kurtuldu Kim Kurtardı

Yücel nasıl kurtuldu ?

Çukur mahallesine sahip olmak isteyen Akın’ın bir planıydı. Akın alevler içerisine yanmaz kıyafet ile girip Yücel’i kurtarmıştı. Kurtardı çünkü Yücel ona lazımdı. Yücel nasıl kurtuldu merak edenler için alevler arasından çıkma ihtimali olmayan Yücel’i Akın kurtardı. Kurtardığı sırada Çukur’un başına ben geçeceğim tüm aileyi de sana vereceğim diye anlaşma yaptıktan sonra Yücel’i kurtardı. Çukur yeni sezonda İdris olacak mı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2019