Çukur kickboksçu kötü adam rolü ile Avatar Atakan Çukur Dizisi Kadrosunda

Bu aralar Çukur iyice karışmaya başladı. Reşit Fazlullah isminden sonra Avatar Atakan da Çukur dizisine kötü bir karakter olarak dahil oluyor. Survivor yarışmasındaki performansından hatırlayacağınız Avatar Atakan Çukurda kötü bir karakteri canlandıracak ve kick boks yapan bir kişi olarak dahil olacak diziye..

Show TV’nin ilgiyle izlenilen dizisi pazartesi akşamları ilgiyle izlenen ”Çukur”un kadrosuna sürekli yeni isimler dahil oluyor. Çukur kadrosunu sürekli yenileyerek izleyicinin bunalmasını bir nebze olsun gidermeye çalışırken sürpriz bir ünlü isim Çukur dizisinin kadrosuna dahil oldu bu haftaki bölümde.

Avatar Atakan 2019 Yılında Çukur Dizisinde

Avatar Atakan 2018 Yılında Çukur Dizisinde Olmayacak, 2019 Ocak Ayında Dizide Olacak,
Avatar Atakan Çukur Dizisinde Uzun Bir Senaryosu Olmayacak 5-6 Bölümlük Bir Senaryosu Olacak, Çukur Dizsinde Ölerek Dizisden Ayrılacak, Avatar Atakan’ın Oynayacağı Rolün İçeriğini Ve Detaylarını İlerleyen Günlerde..

Avatar Atakan Çukur Dizisinde kötü kikboksçu rolünde

Çukur kickboksçu kötü adam rolü kimdir? Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş’ın yer aldığı Çukur dizisinin kadrosuna son olarak Surivor da karşımıza çıkan Avatar Atakan dahil oldu.

Avatar Atakan, ‘Çukur’da ünlü kickboksçu ‘kötü adam’ karakteri olarak izleyici karşısına çıkacak. Peki en çok Survivordan hatırladığımız ve dizide oldukça kötü bir karakter olarak giriş yapacak olan Atakan kimdir, neden Avatar lakabı verilmiş kısaca bilgilerine göz atalım birlikte:

Avatar Atakan Kimdir? 7 Ağustos 1989 tarihinde Sivas’ta doğan ve asıl adı Çağan Atakan Arslan olan Survivor yarışmalarının popüler ismi Atakan Arslan, 16 yaşında vücut geliştirmeye başlamış sorasında 17 yaşında dövüş sporları ile uğraşmaya başlamıştır. Atakan Arslan Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’na parkur rekorlarını kırıp okula birincilikle girmiştir. Atakan Arslan, 2008 yılından itibaren kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkemizi temsil etmekte ve profesyonel müsabakalara çıkmaktadır.

Avatar Atakan Çukur Dizisi Kadrosunda

2011 yılında Özbekistan’da yarışlara katılan Atakan Arslan IFMA Muay Thai Dünya Şampiyonu olmuş ve ülkemize ilk altın madalyayı getirmiştir. Kickboks kariyerinde, dünyanın en önemli müsabakalarından biri olan Glory World Series ile anlaşmış ilk maçında İstanbul’da Brezilyalı rakibi Jonatan Olveira ile kapışarak tamamlamıştır.

Avatar Atakan TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi olan Son Çıkışda kısa bir bölümde oynamıştır. Son dizisi ise Çukurun rakibi olan Söz dizisindeki rolü olmuştur.Serap Korkmaz ile evli olan Avatar Atakan bir bebeği olmak üzeredir. Survivorda adından en çok söz ettiren yarışmacılardan birisi olmuştur..

”Çukur” yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00’de Show TV’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2018