Çukur Mahsun Kimdir? Mahsun Nasıl biri, Çukur Dizisinde Ne Yapacak?

Yeni sezonda Çukur dizisi fırtına gibi esecek görünüyor. Diziye yeni katılan oyuncular da oldukça önemli ve daha önce kendini ispatlamış kişiler. Çukur Mahsun Kimdir? sorusuna ve Mahsunun kim olduğuna Çukurda ne iş yapacağına iyi mi kötü mü rolde oynayacağına kısaca her şeyine göz atacağız sizlerle.

Çukur dizisine yeni gelen Mahsun Kimdir? Çukura gelen Mahsun Nasıl biri, Çukur Dizisinde Mahsun Ne Yapacak? gibi merak edilen sorulara geçmeden önce Mahsun karakterin ikim canlandıracak hangi oyuncu mahsun rolünde oynayacak, Çukur dizisinin Mahsun’u daha önce nerelerde oynadı gerçek adı ve bilgilerine hemen bir göz atalım.

Çukurda Mahsun karakterini canlandıracak olan oyuncu Berkay Ateş’tir. Berkay Ateş oldukça oturmuş bir tipi olan ve daha önce bir çok dizide yan rollerde genellikle kötü karakterleri oynamış bir oyuncudur. Cansu derenin başrolünde oynadığı Anne dizisinde Berkay Ateş Cengiz rolünü hayat vermiş ve oyunculuğu ile çok konuşulmuştu. Adeta rolünün hakkını tam veren Berkay Ateş daha sonra Gülizar dizisinde Fettah karakterinde rol almıştır.

Çukur Mahsun Kimdir Mahsun Nasıl biri çukura sahip olacak mı

Çukur Mahsun Kimdir? Mahsun Nasıl biri, Çukur Dizisinde Ne Yapacak?

Çukur dizisinde Mahsun oldukça önemli bir karakter olacak. Çukurda kartlar yeniden dağıtılacak, oyuncular dizideki varlıklarına yeni rollerin gelmesiyle eskisi kadar hakim olamayacak, Yamaç ve Vartolu bu kez çetin kayaya toslayacaklar. Mahsun Çukura hakim olmak isteyen yeni ekibin lider kadrosunda yer alacak.

Çukur Mahsun rolü ile mahalleye hakim olmak isteyen Karakuzular gurubunda yer alacak. Çukur Mahsun karkteri oldukça acımasız ve mahallenin yeni lideri olabilmek için amansız bir mücadeleye girecek hem Vartoluya hemde Yamaça karşı oldukça gaddar bir rolde oynayacak. Seyirci elbette sevmeyecek ama Çukur Mahsun rolü ile yine oyunculuğun her rengini gösterecek izleyenlere..

Çukur dizisi Mahsun karakteri Kimdir

Çukur dizisi Mahsun hakkında bilgiler:

Çukurda Mahsun’u oynayacak olan oyuncumuzun adını bir kez daha yazalım, oyuncumuzun gerçek adı Berkay Ateş’tir. Gülizarda Fettah, Anne dizisinde Cengiz karakterini oynamıştır. 1987 yılında İstanbul doğan oyuncumuz Abluka isimli filmiyle de oldukça konuşulmuştur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2018