Çukur Medet Selim’i Vurdu Selim Öldü Mü Diziden Çıktı Mı 26 Şubat

Çukur Medet Selim’i Vurdu Selim Öldü Mü Diziden Çıktı Mı?  Çukur dizisi yeni bölümünde Medet çok kötü bir durumda kahvenin önüne geliyor. Yamaç’a doğrultuyor silahı. Ama Selim Yamaç’ı itiyor ve kendi vuruluyor. Medet Selim’i vuruyor. Sonrasında adamlar Medet’in üstüne çullanıyor. Ancak Selim vuruldu? Selim ölecek mi diziden çıkacak mı?

Son bölümde Vartolu’nun ölmesi Medet’in hayatını başına yıktı. Bu yüzden de tek amacı Vartolu’nun yolundan gitmek ve onun vasiyetini yerine getirmekti. Paşa’nın bulunduğu yere el bombası atacakken adamlar onu tutuyor ve bir güzel dövüyor. Medet’te son olarak Yamaç’ı öldürmeye çalışıyor ama Yamaç’ı vuracakken Selim vuruluyor.

Çukur dizisi yeni bölümünde önemli bir olayda Sena’nın abisi Emrah’ın diziye girmesi. Sena’nın abisi sadece diziye girmiyor bir de Çukur’a ateş gibi düşüyor. Yamaç Emrah’la çok uğraşacağa benziyor tabi Emrah’ta Çukur’a kafayı takmış durumda bakalım neler olacak? Çukur dizisi yeni bölümünde Medet’in vurduğu Selim ölerek diziden ayrılacak mı?

Çukur dizisinde Öner Erkan Selim karakterini canlandırıyor. Öner Erkan Kimdir? 1980 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. Trt de çocuk programı sunarak işe başladı. Daha önce rol aldığı yapımlar şu şekilde Kuzenlerim, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü, Son Osmanlı Yandım Ali, Yedi Kocalı Hürmüz, Bornova Bornova, Mart rol oynadı.

Çukur dizisinde Selim karakterini canlandıran Öner Erkan sizce diziden ayrılmalı mı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Medet Selim’i Vurdu Selim Öldü Mü Diziden Çıktı Mı 26 Şubat (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 20 Şubat 2018