Çukur Meke’ye Ne Oldu Meke Öldü Mü? 8 Ocak

Çukur Meke’ye Ne Oldu Meke Öldü Mü? 8 Ocak.. Çukur dizisinde Yamaç Vartolu’nun geçmişini ve aslında kim olduğunu öğrenmek için Varto’ya adam gönderdi. Adam da en çok güvendiği Meke. Yamaç’ın sağ kolu. Meke Yamaç’a haber ediyor ve Vartolu’nun eski ortağını bulduğunu ve onunla görüşeceğini söylüyor. Ancak Vartolu’nun eski ortağı zannettiği kişi aslında Vartolu’nun adamları çıkıyor ve Meke’yi yakalıyorlar. Peki son bölümde bunlar yaşanmışken Meke şimdi nerede?

Yeni bölüm fragmanında da Vartolu Yamaç’a mezar taşı yaptırıyor. Doğum tarihi 1989 (Tahmini) Ölüm tarihi 2018 (Kesin) yazması seyirciyi güldürüyor. Yamaç ta abisi Selim’le birlikte Vartolu’nun yanına gidiyor. Yamaç Meke nerede diye soruyor. Ama Selim’in bir haberi yok bu yüzden de Meke’nin Vartolu’yla ne işi var diye soruyor. Vartolu’da hemen ortalığı karıştırıyor. Abi kardeş arasında bir iletişim sorunumu var yoksa diyor.

Çukur dizisi yeni bölümünde Yamaç’ın öfkeyle Meke nerede lan demesiyle fragman sonlanıyor. Ancak Meke nerede ne oldu? Vartolu’nun adamları Meke’yi öldürdü mü? Yoksa Yamaç’a karşı koz olarak mı kullanacaklar? Çukur dizisi bu hafta yılbaşı sebebiyle yayınlanmıyor. Yılbaşının ikinci haftasında yani 8 ocakta yeni bölüm yayınlanacak. Ozaman cevabını alacağız.Çukur dizisi yeni bölümü 8 ocak pazartesi akşamı 20:00 de Showtv ekranlarında.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.