Çukur Mihriban Kimdir? Vartolu’nun Sevgilisi mi Annesi mi (Yorum)

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Çukur Mihriban Kimdir? Vartolu’nun Sevgilisi mi Annesi mi (Yorum) konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Çukur Mihriban Kimdir? Vartolu’nun Sevgilisi mi Annesi mi (Yorum) hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Çukur dizisinin 7. bölüm finalinde çok farklı bir dünyaya götürdü senarist bizi. Yamaç kendi hassas noktasını bilmekteydi; Yamaç’ın zayıf noktası sevdiği insanlardı; ancak Vartolu adeta teflon gibiydi ve zayıf bir noktası yoktu. Yamaç ne yaparsa yapsın Vartolu’nun zayıf noktasını bulamıyordu.

Yamaç eğer Vartolu’yu alt etmek istiyorsa o da Vartolu’nun bir zayıf noktasını bulmalıydı ki sonunda Yamaç istediğini Muhitin abisinin sayesinde elde ettiç Vartolu için Mihriban yumuşak karındı ve kim olduğu bulunmalıydı. Peki sizce Mihriban Kimdir? Vartolu’nun Sevgilisi mi Annesi midir?

Youtube’da bir hafta da iki milyondan fazla izlenen final sahnesi sonrası hepimiz Mihriban kim sorusunu kendimize sormaya başladık. Vartolu’nun annesiyle ilgili gizem izleyicide daha da çok merak uyandırdı. Vartolu’nun geçmişteki hikayesi ve Koçovalı ailesiyle meselesi soru işareti olarak kalmaya devam etti.

Muhtemelen ilerleyen haftalarda Çukur dizisine Mihriban isminde bir karakter girecektir yok eğer Mihriban karakteri ölmüşse de ilerleyen haftalarda bu Mihriban’ı kim olduğu ortaya çıkacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumum:

Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2017