Çukur Seyfettin Kadı Kimdir? Afganlı Seyfettin Kadı’nın amacı nedir ne istiyor?

Çukur Seyfettin Kadı Kimdir? Afganlı Seyfettin Kadı‘nın amacı nedir ne istiyor? Seyfettin Kadı karakteri Cem Baza isimli oyuncumuzdur. Çukurdan Cumali ve Yamaçtan? Vartoluyu neden ipe astı? Hangi amaç için kiminle çalışıyor, Reşit Feyzullah ile işbirliği mi yapıyor yoksa uyuşturucu bağlantıları için mi Çukura geldi? Çukur dizisi Seyfettin Kadı Kimdir?

Çukur Seyfettin Kadı Kimdir? Afganlı Seyfettin Kadı’nın amacı nedir ne istiyor?

Çukur Seyfettin Kadı Kimdir

Çukur Seyfettin Kadı Afganlı bir mafya  lideridir. Ancak Reşit Feyzullahın döndüremediği uyuşturucu çarkının dişlilerini döndürmek için bizzat kendisi olaylara el atmış ve Çukurdaki dengeleri değiştirmek için elini taşın altına sokmuştur. Çeto ve Cumaliyi kaçırdığı yetmezmiş gibi Vartolu ve Yamaçı da eline geçirdi, Afganlı Seyfettin Kadı’nın asıl amacı nedir?

Asıl amacı tüm uyuşturucu trafiğinin kendisinden geçmesini istiyor Seyfettin Kadı.. Zaten bu amaçla Koçovalılardan Cumali’yi, Karakuzulardan ise Çeto’yu kaçırdı Seyfettin Kadı. Ancak olaylar beklediği gibi gitmedi, Koçovalılar Cumali’yi, Karakuzular ise Çeto’yu Seyfettin Kadı’nın elinden kurtarmaya çalışıyorken işler rayından çıktı ve Seyfettin Kadı başka plana geçti..

Çukur dizisi afganlı Seyfettin Kadı Kimdir

Çukurun 39. bölümünde Yamaç ve Vartolu her şeyi ayarlamışlar ve Seyfettin Kadıyı öldürmek için binaya kılık değiştirerek girmişlerdir. Kadı Seyfettin ile olan yarım kalmış işlerini bitirmek istiyor. Evine giriyorlar. Seyfettin’i oğlu ile sarılarak uyuduğunu görünce planlarından vazgeçiyorlar. Oğlunun yanında ona bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar.

Seyfettin Kadı karakterini canlandıran oyuncu kimdir, Seyfettin Kadı Çukurda hangi oyuncu tarafından oynanıyor, Seyfettin Kadı Çukur dizisinde hangi oyuncu oynuyor bu rolü bu konu hakkında sizlere detaylı olarak bilgileri yazmaya devam edeceğiz. Reşit’in bağlı olduğu Afgan aşiretinin en büyük lideridir. İşye oyuncumuzun gerçek bilgileri:

Seyfettin Kadı karakteri Cem Baza Kimdir? 1974 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü’nden 1996 yılında mezun oldu ve aynı yıl New York’a taşındı.

New York’ta yaşadığı 14 yıl boyunca Yeni Medya ve Performans Sanatları ve Bilgisayar Bilimleri dallarında iki yüksek lisans yaptı. Bu süreçte oyuncu, yönetmen ve yazar olarak birçok tiyatro grubuyla ve solo, Türkçe ve İngilizce performans ve oyunlar sergiledi.

Seyfettin Kadı karakteri Cem Baza Kimdir?

Türkiye’ye döndüğü 2010 yılından itibaren birçok filmde kamera önünde ve arkasında görev aldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda oyuncu olarak iki yıl çalıştı. Aynı zamanda özel tiyatrolarda oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı. Halen İstanbul merkezli olarak tiyatrolarda oyuncu ve yönetmen olarak aynı zamanda kamera önü ve arkasında çalışmalarına devam etmektedir. Cem Baza son olarak bu yıl Puhu Tv’de yayınlanan “Şahsiyet” adlı internet dizisinde oynadı. Çukur dizisinde ise Seyfettin Kadı karakterini oynayan Cem Baza oldukça başarılı bir karakter olarak göze çarptı.

Seyfettin Kadı karakterini Çukur dizisinde kim öldürecek dersiniz? Yamaç mı Vartolu mu yoksa Cumali mi? Yoksa hiç biri öldüremeyip Çetoya mı kısmet olacak sizce?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2018