Çukur Sezon Finali Mi Final Mi Yapacak 2019 Çukur 3. Sezonunda Devam Edecek Mi?

Çukur Sezon Finali Mi Final Mi Yapacak 2019 Yeni Sezonunda Devam Edecek Mi? Çukur dizisi 2019 sezon sonuna doğru yaklaşılırken final mi yapacak yoksa sezon finali yapıp ekrana veda mı edecek? Bu sorunun cevabını sizlerle paylaşacağız. Çukur dizisi reytingleri 2 sezondur yayınlanmasına rağmen çok başarılı. Böyle olunca da sezon sonunda sonuç ne olacak sizlerle paylaşalım.

Çukur dizisi 2018-2019 sezon sonuna doğru yaklaşıyoruz. Yayınlanan diziler sezon finali yaparak eylül 2019 da yeni bölümleri ile devam mı edecek yoksa final yaparak ekranlara veda mı edecek? Çukur dizisi reyting grafiğini sizlerle paylaşıyoruz. Yorum yaparak kesin sonucu sizlere yazalım.. Öncelikle kesinleşmiş bilgidir Çukur 3. sezon onayı aldı’ Çukur 2019 eylül ayından itibaren yeni bölümleri ile devam edecek.

Çukur dizisinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenirken başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu gibi isimler yer alıyor. Çukur dizisi 67. bölümüyle 27 Mayıs Pazartesi akşamı sezon finali yapacak. Çukur dizisi sezon finalinin ardında yaz tatilinin ardından yeni sezonda eylül ayında devam edecek. Çukur dizisi reyting grafiğini yazalım.

Sıra Tarih RTG (%)
2. Çukur 18 Mart 2019 Pazartesi Reytingleri 8.74
2. Çukur 11 Mart 2019 Pazartesi Reytingleri 8.98
1. Çukur 4 Mart 2019 Pazartesi Reytingleri 9.29
1. Çukur 25 Şubat 2019 Pazartesi Reytingleri 8.85
1. Çukur 18 Şubat 2019 Pazartesi Reytingleri 9.39
1. Çukur 11 Şubat 2019 Pazartesi Reytingleri 9.38
2. Çukur 4 Şubat 2019 Pazartesi Reytingleri 9.13
2. Çukur 28 Ocak 2019 Pazartesi Reytingleri 9.77
1. Çukur 21 Ocak 2019 Pazartesi Reytingleri 11.25

Çukur dizisi yayınlanan son 10 bölümde her zaman 1. ya da 2. sırada yer alıyor. Çukur dizisi her zaman ilk 2 de yer alırken final kararı alınamazdı. Bu yüzden de Çukur dizisi 3. sezon onayını aldı. Çukur dizisi 2019 eylül ayında yayınlanmaya devam edecek. 

Çukur dizisi geçen sezonda benzer bir konumuz vardı. Önceki konumuzun bilgileri de konumuzun devamında. Show tv ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Çukur Sezon Finali Mi Final Mi Yapacak 2018 2019 Sezonunda Devam Edecek Mi? sorusu çok merak edilir oldu. Pazartesi günlerinin efsane dizisi Çukur Show tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Dizi yayınlandığı gün olan pazartesi gününde reytinglere adını ilk 3 e yazdırıyor genel olarak. Hatta sözden sonra 2. sırayı kesin aldı, 1. sıraya da gözünü dikti diyebiliriz. Çukur dizisi başladığı günden itibaren çok sevildi. Oyuncuları ve konusu ile seyircilerin dikkatini çekmeyi başardı. İlk haftalardan itibaren reytinglerde hep üst sıralarda yer aldı. Yerini kaybetmeyecek gibi de görünüyor.

Yamaç’ın ve Çukurun hikayesi anlatılıyor dizide. Yıllar önce ailesinden ayrılarak başka bir hayat seçen Yamaç yıllar sonra babasının rahatsızlığı sebebiyle gelip ailesinin başına geçmek zorunda kalır. Sevdiği kız olan
Sena bunu istemese de onunla birlikte gelir. Ancak yaşananlar ikisi arasında uçurumlar olmasına sebep olur. Aslında bakarsanız Yamaç’ın hayal ettiği ve istediği de böyle bir hayat değildir.

Ancak Çukur da Koçovalı ailesi de ona muhtaçtır şuan. Yamaç’ta en iyi şekilde bu görevini yerini getirir
Senanın ayrılmak istemesine karşı çıkan Yamaç onun avukat tuttuğunu öğrenince çok şaşırır ve ayrılmayı kabul eder. Bundan sonra Sena geri barışmak için adım atacak mı?

İdris Koçovalı artık Yamaç’a tamamen güvenmektedir. Bu yüzden de Çukurdan gitmesini istemez. Yamaç’ında artık gitme niyeti yoktur. Sena ya Çukur’u Koçovalı ailesini kabul edecek ya da Sultan Hanım’ın dediği gibi bu diyardan gidecektir.

Çukur dizisinde aile içi çatışmalar devam ederken Koçovalı ailesi ve başta Yamaç olmak üzere çok cephede savaşmak zorunda kalırlar. Vartolu, Beyefendi ve içlerinde ki yılan Selim! Hepsi de Koçovalı ailesini bitirmek için çaba harcıyor. Yamaç zekasıyla onların oyununu bozarken bazen de Selim’in işgüzarlıkları sayesinde kaybediyorlar.

Çukur dizisi reytinglerinde çok başarılı olan bir dizisi. Sezon sonuna doğru yaklaşıldıkça da dizi bitecek mi? Yoksa sezon finali yapıp devam mı edecek sorusu akıllara geliyor. Çukur dizisi RTÜK’ten de şiddete yönelik olduğu için ceza alıyor. Ama cezalar genel de reytingleri iyi giden diziler için caydırıcı olmuyor.

Çukur dizisi Mayıs ayında sezon finali yaparak ekranlara mola verirken 2018 eylül ayında yeni bölümleri ile tekrar yayınlanmaya başlayacaktır. Çukur Sezon Finali Mi Final Mi Yapacak 2018 2019 Sezonunda Devam Edecek Mi? sorusuna sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak katkıda bulunabilirsiniz.. Şimdiden teşekkürler.

Güncelleme: Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin 67. bölümüyle 27 Mayıs Pazartesi akşamı sezon finali olacağı açıklandı. Bu müjdeyi ise dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli verdi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Sezon Finali Mi Final Mi Yapacak 2019 Çukur 3. Sezonunda Devam Edecek Mi? (20 Yorum)

  1. Çukur filmi hiç bitmesin fakat oyuncular ve Ay Yapım ailesin de bende yer almayı çok isterim. Uygun görülürse şayet

  2. Çukur dizisinden daha çok şiddetli diziler var o dizilere birşeyler yapılmayip sadece ceza veriliyor o kadar şiddeti gösteren diziler varken çukur dizisi biterse haksızlık olur çukur bitmesin

  3. lütfen bitmesin etrafta o kadar dizi film var ve siz çukuru bitiriyorsunuz müziklerde küfürlü yerlerde söylemiyor çukur biterse hayat biter aralarında en sevdiğim dizi çukur sizden rica ediyorum çukur bitmesin ne olur bu ara da sana katılıyorum melek

  4. Allah aşkına ortalıkta fuuş gibi çekilen onlarca dizi var onlar ceza almıyor çukur mu alıyor küfürler zaten bipleniyor neyi sorun ediyorlar bu rütük de saçmaladı bence biraz dürüst olalım çukur bitecekse diğer dizilerde bitsin çukur devam etmeli herkesin de düşüncesi bu yönde yola devam

  5. Allah aşkına ortalıkta fuuş gibi çekilen onlarca dizi var onlar ceza almıyor çukur mu alıyor küfürler zaten bipleniyor neyi sorun ediyorlar bu rütük de saçmaladı bence biraz dürüst olalım çukur bitecekse diğer dizilerde bitsin çukur devam etmeli herkesin de düşüncesi bu yönde yola devam

  6. lutfen bitmesin cok super cok guzel bir hikaye anlatiyor aşkı aciyi acligi ve ailenin önemini hepsini canlandiriyor bu dizi var oldugu surece sahsen ben zevkle izlerim

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2019