Çukur Timsah Celil Kimdir? Sen Anlat Karadeniz Vedat Çukurda..

Sen Anlat Karadeniz Vedat Çukur dizisine Timsah Celil rolüyle dahil oluyor. Mehmet Ali Nuroğlu Çukur Dizine Girecek Mi Hangi Rolde? Çukur dizisine yeni bir başrol oyuncusu katılabilir. Çukur dizisinde artık yeni bir sezon başlayabilir. Eğer tahmin edilen oyuncu diziye dahil olursa Çukur dizisinde neler olacak gerçekten merak ediyoruz. Sen Anlat Karadeniz Vedat rolünü canlandıran Mehmet ali NUROGLU Çukur Dizisine Girecek (Timsah Celil) rolüyle..

Sen Anlat Karadeniz Vedat Mehmet Ali NUROGLU Çukur Dizisine Timsah Celil rolüyle girecek

Çukur Timsah Celil Kimdir? Sen Anlat Karadeniz Vedat Çukurda.. Timsah celil Mehmet Ali nuroğlu sen anlat Karadeniz de oynayan vedattan başkası değil. Vedat rolü sen anlat Karadeniz dizisinde ölerek çıkmıştı ama yine bir efsane diziyle geri dönüyor. Hemde Çukura Timsah Celil karakteri olarak.. Çukur Timsah Celil kimdir konumuzda.. Çukur Timsah Celil Kimdir:

timsah celil karadenizin vedatı

Çukur dizisi son bölümünde Çeto Mahsun tarafından vuruldu. Çeto ölerek Çukur dizisinden ayrıldı. Çukur dizisinde Çeto’yu canlandıran Erkan Avcı öldürüldü ve diziden ayrıldı. Hem de onu vuran kişinin diziye katıldığı andan itibaren kardeşim dediği  kişi yani Mahsun vurdu. Çukur dizisi son bölümünde Karakuzular ve Koçovalılar arasındaki mücadelede son olarak büyük bir olay yaşandı.

https://www.youtube.com/watch?v=m6ziiJVRWxE

Çukur dizisinde aksiyon bir an bile düşmedi. Çeto’nun gözü çok karardı. Koçovalıları yok etmek pahasına Çeto her şeyi yapar. Mahsun ise hem Çeto’dan hem de Koçovalılar’dan intikam almak için harekete geçecek. Koçovalılar’da herkesin tehlikeye düştüğü bölümde izleyicileri şoke edici bir veda da bekleyecek. Çukur dizisinde Çeto öldürülüyor hem de kardeşi dediği Mahsun tarafından.

Çukur dizisine katılma ihtimali olan kişi Mehmet Ali Nuroğlu. Mehmet Ali Nuroğlu az bir süre önce Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat Sayar rolündeydi. Vedat Sayar rolünde dizinin en kötü adamı olan Mehmet Ali Nuroğlu şimdi de Çukur dizisinin kötü adamı olmaya hazırlanıyor. Mehmet Ali Nuroğlu dizilerin kötü adamı olarak aklımıza kazınacak anlaşılan.Sen Anlat Karadeniz dizisinde psikopat Mehmet Ali Nuraoğlu’nun Karakuzuların başına geçeceği tahmin ediliyor. Karakuzuların başında daha ne kadar kötülükler yapabilir izleyip görelim.

Çukur dizisi Mehmet Ali Nuroğlu Kimdir?

1979 İstanbul doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim görür. Devlet Tiyatrolarında çalışmıştır. İlk dizisi Yuvadan Bir Kuş Uçtu dizisinde ki ufak rolüdür. Çemberimde Gül Oya dizisinde başrol oynadı ve bundan sonra hayatı değişti. 2014 yılında Kış Uykusu filminde oynadı. Güzel Köylü dizisinde rol aldı. 2018 yılında Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat rolünü oynamıştır. Kısa süre önce diziden ölerek ayrılmıştır. Bu yüzden de Çukur dizisine katılacağı konuşuluyor. Ancak bu kesin gelen bir açıklama değil. Bilgiler netleşince konumuz güncellenecektir.

Çukur Timsah Celil Sen Anlat Karadeniz Vedat rolü

YORUMLAR

  1. Sakın çukura gelmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.