Çukur Timsah Celil Öldü mü ? Ahmet Melih Yılmaz Diziden Ayrıldı mı?

Çukur Timsah Celil Öldü mü ? Ahmet Melih Yılmaz Diziden Ayrıldı mı?

Dizinin son zamanlardaki trendi Çukur Timsah Celil öldü mü? Finale az bölüm kala Yamaç ile arasındaki hesaplaşmanın sonu geldi. Dizide sezon finaline girerken muallakta bırakılan Timsah Celil öldü mü ?

Yamaç’ın sevdiği Sena’yı kaybetmesi ile kaybedecek bir şeyinin olmaması onun gözünü kara yaptı. Sena’yı kaçırıp öldüren Cemil ise Yamaç’ı takip ediyor. Çukurun komple çökmesini isteyen Cemil’den ise Celil’in amacı tamamen farklıdır. Sürekli madde kullanan Timsah Celil’in mal tedarikçisi ile oluşan hesaplaşmaya kızan Celil artık tüm yönünü Yamaç Koçovalı’ya çevirdi. Ancak kimlerle dans ettiğinin de farkında değildi.

Çukur Timsah Celil Öldü mü

Yamaç diye Vartoluya gitti, Cumaliyi kaçırdı bir türlü doğru kişiyi bulamadı. Ancak her attığı adımda Koçovalı ailesini biraz daha kızdırıyor sonunu yaklaştırıyordu. Yamaç’a bir türlü ulaşamayan Timsah sonunda muradına erdi. Aradığı adamın onu bulması ile silahın soğukluğunu nefesinde hissetti. Yamaç yaptıklarını öğrendikten sonra Timsah’ı affetmedi ve ölümüne neden oldu. Çukur Timsal Celil öldü mü diye merak içerisinde bırakılan dizinin senaryosuna baktığımızda öldüğünü görüyoruz. Yeni sezonda Ahmet Melih Yılmaz diziden ayrılıyor.

Yeni sezonda Kara Kuzular ve Timsah grubu yerine çok farklı bir grubun diziye dahil olacağını öğreniyoruz. Ancak yeni grubun arkasında bu sefer çok daha büyük isimler olacak ve Koçovalı çocuklarına bu adamlara bulaşmayın sizin bildiğiniz gibi değil eskilerinden çok daha tehlikeli diyecek. Ancak ne dese de çocukları çoktan belaya bulaşmış olacak. Bakalım Çukur yeni sezon içerisinde neler olacak.

Şuan için diyeceğimiz sadece Çukur Timsah Öldü mü sorusuna yanıtımız ile kalacağız. Çukur Timsah nasıl öldü, ölüm anı videosu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2019