Çukur Timsah Celil Şarkısı ZOMBİ MAHALİ (Adamlar)

Çukur dizi Müziği Timsah Celil sahnesinde çalan Adamlar‘ın Zombi Mahali şarkısı, “Ey ahali, zombi mahali” klibi ve şarkı sözleri. Çukur dizisinde Timsah Celil‘le özdeşleşen ve onun sahnelerinde çalan “Birbirimize zikzak çizerek enseden ebelemeye dayalı oyunumuzla” şarkısı sözlerinin tamamı ve klibini merak ediyorsanız yazımızda bulabilirsiniz.

 

Show TV‘nin AY Yapım imzalı dizisi ÇUKUR ‘da çalan Adamlar‘ın “Zombi Mahali” şarkısı Timsah Celil’in çok mutlu olduğu zamanlarda çalan bir parça. Bu parça çaldığında Tmsah Celil kendini kaybederek oynamaya ve komik sahneler oluşmasına sebep oluyor. Zombi Mahali çalarken kafasına taktiğı asker kaskı da komik sahnelerin oluşmasında diğer bir etken. Timsah Celil Zombi Mahali çalarken şarkıya eşlik ederek oynamaya başlar ve asker kaskı kafasında bir oyana bir buyana sallanmaya başlar.

Yamaç’ın araba ile kaza yapmasında önce Timsah Celil’in Akın ile Yamaç’a kurduğu ölüm tuzağında da Celil bu parçayla oynamış ve mutluluğunu göstermişti. Adamları’ın bu harika parçasının sözlerini de sizin için çıkardık. Yazımızın en altına da şarkının klibini koyduk. Klibi izlerken şarkı sözlerini okuyarak tekrar edebilirsiniz.

ÇUKUR Dizi Müziği, TİMSAH CELİL (ZOMBİ MAHALİ) – ADAMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version