Çukur Vartolu Kimin Evini Aldı? Vartolunun satın aldığı ev kime ait Çukurda?

Çukur dizisi 11 Aralık pazartesi günü 8. bölümü ile ekrana gelecek. Çukurda Vartolu Kimin Evini Aldı? Vartolunun aldığı ev kime ait Çukurda? merak konusu oldu. Çukur dizisi yeni bölümde Vartolu Kimin Evini satın Aldı? Vartolunun satın aldığı ev kime ait mazisi nedir tarihi bir özelliği var mı Çukurda? gerçekten bir gizemi olmalı ki Vartolu ağzını eğe eğe 3 milyona aldığını evin bahçesinin geniş olduğunu özellikle söyledi.

Çukur dizisinde 8. bölüm Vartolu Kimin Evini satın Aldı 8. Bölüm 11 Aralık pazartesi günü show tv de..

Çukur dizisinde 8. Bölüm şimdiden merak konusu oldu. Yamaç Mihriban şarkısını dinleterek Vartolunun zayıf yanını bulurken Vartolu da Koçovalıların zayıf yönünü onlara daha da yaklaşarak hissettirmeye başlayacak. Özellikle Saadete yakın olmak istemesiyle o evi aldığını tahmin ediyoruz. Vartolu Kimin Evini satın Aldı mazisi geçmişi varmı bu evin?

Vartolunun aldığı ev muhtemelen İdris Koçovalının eski evi olabilir, veya şimdiki oturduğu eve en yakın ev olabilir. Çünkü Vartolu Yamaç ile diyaloğunda komşu olduk artık diyor. Sıkı bir pazarlıkla 3 milyon aaldığını ve komşu olduklarını söylüyor. Yamaça aldığın her nefesten haberim olacak derken de artık onu gözünün önünden ayırmayacağını ifade ediyor. Vartolu ile Yamaçın serüveni kaldığı yerden devam edecek 11 aralık pazartesi günü Çukur dizisi 8. bölüm ile..

Çukur Dizisi 8. Bölüm Fragmanı Ön tanıtım videosu 11 Aralık pazartesi

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2017