Çukur Vartolu Mihriban Türküsünü Neden Sevmiyor Neyi Hatırlatıyor?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Çukur Vartolu Mihriban Türküsünü Neden Sevmiyor Neyi Hatırlatıyor? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Çukur Vartolu Mihriban Türküsünü Neden Sevmiyor Neyi Hatırlatıyor? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Çukur Vartolu Mihriban Türküsünü Neden Sevmiyor Neyi Hatırlatıyor?.. Çukur dizisinde Mihriban türküsü çaldığı an Vartolu’ya bir haller oluyor. Nedenini merak edenler için sizlere anlatmak istedik.

Vartolu’nun annesinin adı Mihriban’dı. Ve üvey babası tarafından öldürüldü. Buna şahit oldu Vartolu çocukluğundaki en acı an o. Bu yüzden de bu türküyü her dinlediğinde annesini ve annesiyle sarıldığını birlikte geçirdikleri zamanı hatırlıyor. O anları düşünüp üzülüp ağlamakta onun şuanki hayatına yakışmıyor.

Vartolu da o zamanları unutmak istiyor. Her mihriban türküsünü duyduğunda o yıllara dönüyor. Gözyaşlarını tutamıyor. Annesine olan özlemi ve gizli yarası kanıyor adeta. Vartolu’nun da zayıf noktası bu işte.. Yamaç Vartolunun zayıf noktasını bu şekilde öğrenmiş oldu..

Bizlerde sizlere hem bu sırrı hem de çok sevdiğimiz Mihriban türküsünü paylaşmak istedik.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Vartolu Mihriban Türküsünü Neden Sevmiyor Neyi Hatırlatıyor? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2017