Çukur Yamaç Öldü Mü? 3.Sezon 4.Bölüm Fragmanı Özeti

Çukur Yamaç öldü mü? Diziden çıkacak mı? 3.Sezon 4.Bölüm fragmanı yayımlandı. Yamaç’a ne oldu? Araba patlayınca içinde yandı mı? Kaçabildi mi? Çukur 71. Bölümden ilk sahne yayınlandı. Çukur yeni bölümünde (7 Ekim Pazartesi akşamı 20.00’de Show TV’de) neler olacak?

Çukur Yamaç Öldü Mü? 3.Sezon 4.Bölüm Fragmanı

Yamaç Arabadan Çıkabilecek Mi?

Çukur 3. sezonun 3. bölümünde (70. Bölüm) de evinden çıkıp arabayla giderken Yamaç’ın peşinden bir araba gelir. Yamaç bunu farkeder, ardından başka arabalarda önden ve arkadan onu sıkıştırmaya ve ateş etmeye başlar. Yamaç bir pusu kurulduğunu fark eder etmesine ama “Kaybedeceksem savaşarak kaybederim” deyip mücadeleye başlar. Tam o arada önünü arabalar keser, direksiyon kontrolünü kaybeden Yamaç’ın arabası ormana dalar ve bir çukura düşer. Burada Timsah’ın adamları arabayı kurşun yağmuruna tutar. Yamaç’ın yiğeni Akın bu pusuya kuran kişidir. Yüzlerce kurşuna maruz kalan araç patlar ve yanmaya başlar. Yamaç bu arada baygın bir şekilde araba içindedir. Akın bu anları videoya kaydeder.

Çukur Yamaç öldümü? Akın ve Timsah'ın planı

Arka planda Nilüfer‘in “Son Arzum (1976)” şarkısı çalarken Yamaç son arzusu yerine gelmeden ölecek mi? Yamaç’ın arabası yoldan çıkar ve kaza yapar. Peşinden Akın ve Timsah öldü mü mi diye bakarlar.

Çukur Dizisinde Çalan Nilüfer Son Arzum Şarkısı Sözleri ve Klibi

 

7 Ekim Pazartesi akşamı 20.00’de Show TV’de yayınlanacak olan 71. bölüm fragmanında Aliço gerçekten Yamaç’la mı konuşuyor? Çukur’a dönmek isteyen Aliço bunu yapabilecek mi? Yamaç Koçovalı ailesini toparlayabilecek mi? Yeni bölümde bu soruların cevabını bulmayı ümit ediyoruz. İşte yeni bölümden ilk fragman aşağıda sizler için yayında.

Çukur Yamaç Öldümü? Aliço Yamaç lamı konuşuyor?

3.Sezon 4.Bölüm (71. Bölüm) Fragmanı

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.