Çukur Yeni Sezon Yamaç’ın Sevgilisi Kim ? Ayça Ayşin Turan Hakkında

Show Tv’nin en çok izlenen dizisi Çukur yeni transferini açıkladı. Netflix’in önemli dizilerinden Hakan Muhafız’da oynayan Ayça Ayşin Turan kimdir ? Çukur yeni sezon Yamaç’ın sevgilisi kim ? Sena ‘nın yerine geçeceği bilgisini aldığımız Ayça Ayşin’in gerçek hayattaki sevgilisi kim ?

Çukur Yeni Sezon Yamaç’ın Sevgilisi Kim Ayça Ayşin Turan Hakkında

Çukur 3. Sezon Yamaç’ın Sevgilisi Kimdir ?

Eylül ayı itibari ile 3. sezonunu açacak reyting rekortmeni dizi Çukur Yamaç’ın yeni sevgilisi olacak kızı buldu. Netflix kanalında yayınlanan internet dizisi Hakan Muhafız’ın önemli oyuncularından Ayça Ayşin Turan ile anlaşma sağlandı.  Sezon finali bölümü itibari ile babası ile tuzağa düşmüş Yamaç’ın nasıl kurtulduğu belli değil. İdris Koçovalı sağ çıkacak mı? Sena’nın ölümü ile başlayan Yamaç’ın depresyonu devam ediyor. Ancak 3. sezonda tekrar hayata bağlayacak bir kız ile tanışacak olan Yamaç tekrardan heyecan almaya başlayacak. Yüzünün güldüğünü göreceğiz.

Çukur 3. Sezon Yamaç’ın Sevgilisi Kimdir

Çukur Yeni Sezon Oyuncuları

3. Sezonunun 2019 eylül ayında başlayacağını bildiğimiz Çukur’un yeni oyuncuları ile senaryosundan tüyolar gelmeye başladı. Yamaç’ın sevgilisi Sena’nın ölümü ile dizi farklı bir hal almıştı. Son sezon finalinde İdris Koçovalı durumunun muallakta bırakılması da reytingleri tavan yaptırdı. Şimdi ise Yamaç ölen sevgilisi Sena’nın yerine kalbine başka bir kız koyacak. Karakteri canlandıracak Ayça Ayşin Turan kimdir yakından tanıyalım.

Çukur Yeni Sezon Oyuncuları Kim 2019

1992 doğumlu genç güzel 167 boyuna rağmen 47 kg deki fiziği ile dikkat çekmektedir. 22 yaşındaki Ayça yeni sezonda Yamaç’ın sevgilisi olacaktır. Oyuncu olmaya karar veren güzel yıldız Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü Tiyatrosu’nda eğitim alarak kariyerine adım atmıştır. Kendisini ilk olarak 2014 yılında canlandırdığı Karagül dizisindeki Ada Şanverdi rolü ile tanıdık. Son oynadığı dizi ise Hakan Muhafız internet dizisi oldu. Şimdilerde ise imzaları atmış olan oyuncu Çukur yeni sezon oyuncuları arasındaki yerini alarak dizi setine katılmaya başladı.

Çukur Yamaç’ın yeni sevgilisi kim 2019-2020

İlk bölümde sadece bir defa Çukur Mahallesi’nde görülecek ilk görüşte Yamaç’ın dikkatini çekecektir. Kim olduğunu merak eden Yamaç ileriki bölümlerde Ayça Ayşin Turan ile sevgili olacak ve Sena’nın yerine geçecektir. Yamaç ve yeni sevgilisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz sizce yakışıyorlar mı? Güzel oyuncuya instagramda @aycaaysinturan tagı ile ulaşabilirsiniz. Ayça Ayşin bir zamanlar Öykü Serter ile aşk yaşamış Ümit Oruç ile birlikte olmuştur. Ancak ayrılan ikili hayatlarına yalnız devam etmiştir. Ayça’nın şuan için bilinen sevgilisi yoktur.

Ayça Ayşin gerçek hayattaki sevgilisi kim

YORUMLAR

  1. Bu da cumaalin karisi gibi doguscumu yoksa safmi olcşk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.