Çukur Yeni 2. Sezonda Giren ve Çıkan Oyuncular Kimler?

Çukur Yeni Sezonda Giren ve Çıkan Oyuncular Var Mı Kimler? Çukur dizisi sezon finali 11 Haziran pazartesi yapıldı. Sezon finali çok üzücü geçti. Sezon finalinde İdris Koçovalı Çukur yıkılmasın diye Çukur’u bırakıp gitmeyi göze alıyor. Çukur dizisi sezon finali akıllara soru işareti bırakarak mola vermişti. Akıllardaki sorular cevaplanırken diziye yeni girecek ve çıkacak oyuncularda olacak mı göreceğiz.

Çukur dizisi sezon finalinde olanları değerlendirerek yeni girecek ve çıkacak oyuncular olacak mı tahminde bulunabiliriz. Saadet Vartolu’ya hamile olduğunu söyledi. Birlikte Çukur’dan çıktılar. Vartolu adamına çok mutluyum Medet oğlum oluyor diyor ve sonrasında artık mutlu olacaklar derken Saadet’in Salih diye bağırması sonucunda Vartolu eve koşuyor. Gördükleri karşısında şok oluyor. Bu da akıllara Saadet öldü mü sorusunu getiriyor.

Diğer taraftan İdris Koçovalı oğlu Selim’in ihaneti ile sarsıldı. Hiç beklemediği taraftan bir darbe alan Koçovalı mahalleyi Vartolu’ya bıraktığını ilan ediyor. Bu rekabette kaybettiğini söylüyor herkese ve mahalleyi bırakıp gidecek mi? Sezon finalinde bir ses sizler için geliyorum diyor. Bu sesin sahibi İdris’in en büyük oğlu olan Cumali mi? Cumali Çukur dizisine girecek mi? Sezon finalinde her oyuncunun kendi finali var gibi anlatılıyor. Yamaç ve Emrah’ın dövüşü sonrasında Yamaç’a ya da Emrah’a bir şey oldu mu? Öldüler mi derken Yamaç son saniyede gözünü açıyor. Yamaç ölmedi ancak Emrah diziden çıkar mı?

Çukur da yüzleri güldürecek tek gelişme ise Celasun ve Akşın’ın düğünü. Akşın’ın annesi vermek istemese de sonunda razı olur ve Celasun’la Akşın evlenecekler. Bu mutlu düğün günü sezon finalinde yapıldı mı? Yoksa bu mutlu güne de bir kara bulut gölge oldu mu? Sezon finali akıllara soru işareti bıraktı. Yeni sezon tüyoları bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Çukur dizisi yeni sezon tüyoları bilgileri sizlerle bu konumuzda olacaktır.

Çukur dizisi yeni sezonunda giren oyuncular kimler bilgileri

Çukur dizisi yeni sezonunda giren oyuncu bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Çukur yeni sezonunda dizinin kadrosuna yeni isimler katılıyor. Çukur yeni sezonunda mahalleye Karakuzular geliyor. Karakuzular Beyefendi yerine geçen ve mahallenin yeni kabusu olan çete.  Karakuzular Çetesinin lideri ve adamları ile yeni oyuncular Çukur dizisine katıldı.

Çukur dizisi yeni sezonunda Karakuzuların lideri olarak diziye Çeto giriyor. Çeto karakterine giren oyuncunun adı Erkan Avcı..

Çukur dizisi Yeni Sezonu Çeto Erkan Avcı Kimdir Bilgileri

Çukur dizisine dahil olan oyuncu Çeto Karakuzuların lideri. 1982 Diyarbakır doğumlu olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur. Karadayı dizisindeki Barut Nejdet rolüyle ünlendi. Kurtlar Vadisi Pusu, Sakarya Fırat, Karadayı Cesur ve Güzel dizilerinde rol aldı.

Çukur dizisine Karakuzuların lideri Çeto olarak giren Erkan Avcı’ya başarılar dileriz.

Çukur Yeni Sezonda Giren Mahsun Kimdir Bilgileri

Çukur dizisi yeni sezonunda diziye dahi olan karakterin adı Mahsun. Çukur dizisi Mahsun karakterini oynayan kişi Berkay Ateş. Berkay Ateş 1987 İstanbul doğumludur. Abluka filmi ile 22. Altın Koza Ödül Töreninde Umut Veren Genç Erkek Oyuncu ödülü almıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Tiyatrolarda yer almıştır. 2016 yılında İstanbul Sokaklar ve Anne dizilerinde rol almıştır. Çukur dizisi Mahsun karakteri Çeto’nun sağ kolu. Karakuzuların diğer lideri diyebiliriz.

Çukur dizisi yeni sezonda giren Meliha Kimdir Bilgileri

Çukur dizisi yeni sezonuna Meliha karakteri dahil oluyor. Çukur dizisinde İdris’in sevdiği kadın ve Salih’in annesi aynı kişi. Çukur dizisinde Meliha karakterini canlandıracak olan isim Nebahat Çehre. Nebahat Çehre tam bir yeşilçam efsanesi. Başarılı oyuncunun 130’un üstünde yer aldığı film bulunuyor. Televizyon ekranlarında da onu çokça dizide gördük. Haziran Gecesi, Aşkı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Candan Öte, Kara Para Aşk ve Yuvamdaki Düşman dizilerinde rol aldı.

Çukur dizisi yeni sezonunda gelen Mehmet Yılmaz Ak Kimdir?

Çukur dizisi yeni sezonunda Karakuzuların adamı olarak diziye giren oyuncunun adı Mehmet Yılmaz Ak. 1986 Diyarbakır doğumlu olan oyuncu Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. İçerde dizisinde rol alan oyuncu şimdi de Çukur dizisinde rol alıyor. Kendisine başarılar diliyoruz.

Çukur dizisi yeni sezonu Akın Koçovalı Kimdir? Cihangir Ceyhan

Çukur dizisi yeni sezonunda diziye yeni giren oyunculardan birisi de Akın Koçovalı. Selim’in hapisteki oğlu Akını canlandıracak olan isim Cihangir Ceyhan oldu. Çukur dizisine katılan Cihangir Ceyhan bir youtube fenomeni. Cihangir Ceyhan Sıfır Bir dizisinde rol aldı. Şimdi de Çukur dizisinde Akın rolünde oynayacak.  Akın Koçovalı Çukur’u kurtarmak için Yamaç’a yardım edecek mi yoksa Selim gibi hain mi çıkacak?

Çukur dizisi yeni sezonu Cumali Kimdir Bilgileri Gerçek Adı

Çukur dizisi yeni sezonunda diziye İdris Koçovalı’nın hapisteki oğlu olan Cumali’de katılıyor. Cumali’nin önceki sezonda da adı hep anılıyordu. Hapiste olan İdris ve Sultan’ın en büyük oğlu Cumali artık dizideki yerini alıyor. Çukur dizisi Cumali Yamaç Selim ve Kahraman’ın abisi. Bakalım dizi de nasıl bir karakteri olacak?

Çukur dizisi Fırat kimdir

Çukur dizisi Fırat kimdir

Çukur dizisi Fırat Cumalinin Hapishanedeki mücadele ettiği elemanlardan biridir. Çukur dizisi 2. yeni sezon Fırat kimdir gerçek adı bilgileri nedir haberimizde.. Fırat Karakuzuların bir üyesidir. Parmağındaki dövmeyi saklamaktadır ve Hamamda Cumali ile Fırat kavga etmiştir. Bu kavgadan sonra Fırat Cumaliyi öldürmüş gösterildi ama Cumali ölmedi elbette..

Çukur dizisine yeni sezonda Sermet Yeşil dahil oldu.

Çukur dizisinde Vartolu Kahraman’ı öldürürken Halil’in eşini ve çocuğunu da öldürdü. Bu olaydan sonra deliren Halil ruh hastalıkları hastanesinden kaçtığı sırada caminin avlusunda İdris Koçovalı’yı gördü tesadüf eseri. Bundan sonra da sürekli onunla görüştü onunda dertleşti. İdris Koçovalı ona yardımda bulundu.

Halil ve Vartolu tanıştığında Halil İdris Koçovalıyı anlattı ona Vartolu anladı kendi babası olduğunu. Halil anlattıkça ağladı. Sonrasında Halil’in zaten sürekli onu aradığını anladı. Vartolu’nun ailesini öldüren kişi olduğunu bildiğinden emin değiliz. Halil en sonunda Vartolu’ya not bırakır ve Halil Kaçar yazar.

Çukur dizisine yeni sezonda katılan Sermet Yeşil kimdir? 1977 Eskişehir doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Ankara Devlet Tiyatrosu, Ankara Sanat Tiyatrosu ve Tiyatro Anadolu’da görev aldı.

Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde öğretim görevlisi olan oyuncu televizyon üzerine çalışmaları da devam ediyor. Sermet Yeşil’in rol aldığı diziler; Behzat Ç, Gönülçelen, Mor Menekşeler, Leyla ile Mecnun, Şubat, Acayip Hikayeler, Karadayı, Eski Hikaye, Gülümse Yeter, Bir Deli Sevda, Çember, Çukur ve 8. Gün dizilerinde rol aldı.

Çukur Dizi ile ilgili konumuz günceldir…

Çukur dizisi yeni sezonunda diziye yeni oyuncular dahil oldu. Karakuzular çetesi Çukur’da kol geziyor. Çukur mahallesinin asıl sahipleri ortada bile görünmüyor. Sultan Ana İdris Koçovalı  çocukları torunları kimse görünmüyor. Hepsi ölmedi tabi ki ama nerede ne yapıyorlar şimdilik belli değil. İlerleyen bölümlere açığa çıakcaktır bu soruların cevapları da.

Çukur dizisinde Karakuzular çetesinden olan yeni oyuncular; Alperen Azman, Fırat Çoşkun, Ümit Sarı. Sedat Alp Çöker… Diziye yeni katılan oyunculardan Mehmet Yılmaz Ak, Gökşen Ateş, Bülgecan Göker, Defne Koldaş, Yiğit Yalkın.. Yeni oyuncuların bilgilerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Yeni 2. Sezonda Giren ve Çıkan Oyuncular Kimler? (2 Yorum)

  1. Alperen azman kaç sezondur var ve seveni çok neden daha ön planda degil o bildigim kadarıyla sinema televizyon bitirdi ve çok dizide oynadı onu daha güzel yerlerde görmek istiyoruz hayranı olarak

Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2018