Çukur Yeni Sezonda Kimler Diziden Ayrıldı, 2. Sezon Çukur Kadrosu Nasıl?

Çukurda adam kalmadı desek ayıp olacak ama bir sezon finalinde de bu kadar adam telef edilmez ki arkadaş. Çukur Medet neden öldü diziden çıktı? Kim var kim yok öldü dizinin sezon finalinde. Çukurda ölmeyip ayakta kalabilenler gelecek sezonda yani Çukurun 2. sezonunda yerini koruyacak ama her an bir baskınla kalan sağlar da ölebilir. Bakalım kimler ölerek diziden ayrıldı? Çukur yeni dövme nasıl?

Çukur Yeni Sezonda Kimler Diziden Ayrıldı? sorusuna hemen cevap yazalım. Öncelikle Avukat Nazım dizide öldü: Beyefendi olarak tanıdığımız Baykal’ın oğlu olan ve asıl mesleği Avukatlık olmasına rağmen dizideki rolü gereği yer altı dünyasının liderlerinden birisi olan babası Beyefendinin ölümünden sonra kendi varlığını ve liderliğini ilan eden Nazım’ı canlandıran Ahmet Tansu Taşanlar dizide kardeşi Emrah tarafından vurularak öldürüldü. Artık Avukat Nazım olmayacak.

Nazımı kim öldürdü? Emrah vurdu, Emrah vurmasa idi ne olacaktı, belki Nazım ayakta kalacak ama Emrah o meyve suyunu içip yine ölecekti büyük ihtimal. Çünkü Avukat Nazım’ın gözü tek başına lider olmakta idi ve bu amaçla hazırladığı zehirli portakal suyunu içen Emrah‘ta zehirlenerek hayatını kaybetti. Aslında diziye girişi de arabasına hareket ve tavırlarıda olay olmuştu Emrah komiser diye tanımıştık onu ama bir portakal suyu duman etti onuda.. İşte böylece Alperen Duymaz‘da Çukur dizisine veda etmiş oldu.

Dizinin en farklı karakterlerinden birisi olan Medet de hakkın rahmetine kavuştu. İnzivaya çekilmiş olan ve herkesten uzak kalmaya çalışan Vartolu ve Sadiş’e yapılmış olan büyük saldırı sırasında canını siper edip onları korumaya çalışan vefakar Medet’te bu saldırı sırasında vurularak öldü ve diziden ayrıldı. Medet karakterini canlandıran Mustafa Kırantepe‘yi Çukur dizisinin sevenleri çok özleyecek eminiz. Özellikle Medet ile Vartolu arasındaki sahneler unutulmazdı..

Çukurdaki kasırga bununla da yetinmedi. Çukurun sürprizlerle dolu sezon finalinde ölmeyen kimse kalmadı adeta. Çukur sezon finalinde ölen diğer oyuncular ise şöyle: Akşın ve Celasun’un düğünü sırasındaki büyük saldırı sonrasında Perihan Savaş (Sultan Koçovalı), Nebil Sayın (Muhittin), İrem Altuğ (Ayşe), Zeynep Kumral (Nedret), Cem Uslu (Metin), Uğur Yıldıran (Kemal), Aytaç Uşun (Meke), İlayda Alişan (Akşın), Kubilay Aka (Celasun), Ece Yaşar (Karaca), ve Doğancan Sarıkaya (Acar) ölerek Çukur dizisine veda ettiler.

Tüm bu oyuncuların dizide ölerek ayrılması elbette Çukur severleri hayal kırıklığına uğrattı. Ancak aldığımız haberlere göre oyuncuların büyük maaliyeti varmış ve dizinin düşen reytinglerinden dolayı maaşları gelecek sezon zor ödeneceğinden dolayı bu sezon diziden ölerek ayrılmaları sağlanmış.. Ne diyelim Çukur sağolsun..

Ç U K U R dizisinde sizler En çok hangisinin gitmesine üzüldünüz? Ben en çok Medetin gitmesine üzüldüm umarım geri gelir başka bir rolle.. İşte diziden ayrılanlar: Çukur Yeni Sezonda Kimler Diziden Ayrıldı

Çukur Yeni Sezon dövmesi neden değişti, Çukur dizisinin dövmesi neden değişti anlamı nedir? Çukur yeni dövmesi ne demek neden değişti, Çukur dövmesi neden değişti diye merak edenler için işte yanıt:

 

Çukur dizisi Cumali Kimdir Bilgileri için TIKLAYIN…

Çukur dizisi yeni sezonunda dizi de olmayacak isimler belli oldu. Çukur dizisi yeni sezonunda diziden ölerek ayrılan oyuncuları sizlere açıklayalım.

Çukur dizisi yeni sezonunda Bayakal’ın iki oğlu birbirine düşmüştü. Baykal’ın avukat olan oğlu Nazım çok hırslı bir karakterdi. Tek sözü geçen isim kendi olsun istiyordu. Bu yüzden de üvey kardeşi olan Emrah’ın portakal suyuna zehir katar. Emrah’ta portakal suyunu içince zehirlendi. İki üvey kardeşte birbirlerini öldürmüş oldu. Nazım ve Emrah karakteri Çukur dizisi yeni sezonunda yer almayacak. Nazım rolünde ki Ahmet Tansu Taşanlar ve Emrah rolündeki Alperen Duymaz diziden ayrıldı.

ÇUKUR YENİ SEZON MAHSUN KİMDİR BİLGİLERİ İÇİN TIKLA….

Çukur dizisinde Vartolu Sadiş’in kendinden hamile olduğunu öğrenince karanlık işleri bıraktı. Medet ve Sadiş’i alıp Tokat Erbaa’ya yerleşir. Güzel huzurlu zamanlar geçirmeyi planlarken yapılan saldırı sonucunda Vartolu’yu ve Saadet’i korumaya çalışan Medet vurularak ölüyor. Medet rolünü canlandıran Mustafa Kırantepe Çukur dizisi sezon finalinde ölerek diziden ayrılmış oluyor.

Çukur dizisinde Koçovalı ailesi sezon finalinde düğün yapıyordu. Celasun ve Akşın’ın düğününde saldırı yapılıyor. Koçovalıların bu mutlu günü de kana bulanıyor. Düğünün gelin ve damadı Akşın rolündeki İlayda Alişan ve Celasun rolündeki Kubilay Aka diziden ölerek ayrıldı.

ÇUKUR DİZİSİ YENİ SEZON KARAKUZULAR KİMDİR TIKLA…

Çukur dizisinde Koçovalıların düğününe davetli olan Çukur ailesinden ölen isimler de Sultan Ana rolündeki Perihan Savaş. Berber Muhittin Çukur’un abisiydi ve Yamaç’ın akıl hocası gibiydi. Ama artık yok! Berber Muhittin rolündeki Nebil Sayın ölerek diziden ayrıldı. Yamaç’ın adamları olan ve onun her konuda yardımcısı olan adamları Metin ve Kemal de öldüler. Metin rolünü canlandıran  Cem Uslu ve Kemal rolünü canlandıran Uğur Yıldıran diziden ayrıldılar.

Çukur dizisi yeni sezonunda giren oyuncular kimler bilgileri

Çukur dizisi yeni sezonunda giren oyuncu bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Çukur yeni sezonunda dizinin kadrosuna yeni isimler katılıyor. Çukur yeni sezonunda mahalleye Karakuzular geliyor. Karakuzular Beyefendi yerine geçen ve mahallenin yeni kabusu olan çete.  Karakuzular Çetesinin lideri ve adamları ile yeni oyuncular Çukur dizisine katıldı.

Çukur dizisi yeni sezonunda Karakuzuların lideri olarak diziye Çeto giriyor. Çeto karakterine giren oyuncunun adı Erkan Avcı..

Çukur dizisi Yeni Sezonu Çeto Erkan Avcı Kimdir Bilgileri

Çukur dizisine dahil olan oyuncu Çeto Karakuzuların lideri. 1982 Diyarbakır doğumlu olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur. Karadayı dizisindeki Barut Nejdet rolüyle ünlendi. Kurtlar Vadisi Pusu, Sakarya Fırat, Karadayı Cesur ve Güzel dizilerinde rol aldı.

Çukur dizisine Karakuzuların lideri Çeto olarak giren Erkan Avcı’ya başarılar dileriz.

Çukur Yeni Sezonda Giren Mahsun Kimdir Bilgileri

Çukur dizisi yeni sezonunda diziye dahi olan karakterin adı Mahsun. Çukur dizisi Mahsun karakterini oynayan kişi Berkay Ateş. Berkay Ateş 1987 İstanbul doğumludur. Abluka filmi ile 22. Altın Koza Ödül Töreninde Umut Veren Genç Erkek Oyuncu ödülü almıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Tiyatrolarda yer almıştır. 2016 yılında İstanbul Sokaklar ve Anne dizilerinde rol almıştır. Çukur dizisi Mahsun karakteri Çeto’nun sağ kolu. Karakuzuların diğer lideri diyebiliriz.

Çukur dizisi yeni sezonda giren Meliha Kimdir Bilgileri

Çukur dizisi yeni sezonuna Meliha karakteri dahil oluyor. Çukur dizisinde İdris’in sevdiği kadın ve Salih’in annesi aynı kişi. Çukur dizisinde Meliha karakterini canlandıracak olan isim Nebahat Çehre. Nebahat Çehre tam bir yeşilçam efsanesi. Başarılı oyuncunun 130’un üstünde yer aldığı film bulunuyor. Televizyon ekranlarında da onu çokça dizide gördük. Haziran Gecesi, Aşkı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Candan Öte, Kara Para Aşk ve Yuvamdaki Düşman dizilerinde rol aldı.

Çukur dizisi yeni sezonunda gelen Mehmet Yılmaz Ak Kimdir?

Çukur dizisi yeni sezonunda Karakuzuların adamı olarak diziye giren oyuncunun adı Mehmet Yılmaz Ak. 1986 Diyarbakır doğumlu olan oyuncu Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. İçerde dizisinde rol alan oyuncu şimdi de Çukur dizisinde rol alıyor. Kendisine başarılar diliyoruz.

Çukur dizisi yeni sezonu Akın Koçovalı Kimdir? Cihangir Ceyhan

Çukur dizisi yeni sezonunda diziye yeni giren oyunculardan birisi de Akın Koçovalı. Selim’in hapisteki oğlu Akını canlandıracak olan isim Cihangir Ceyhan oldu. Çukur dizisine katılan Cihangir Ceyhan bir youtube fenomeni. Cihangir Ceyhan Sıfır Bir dizisinde rol aldı. Şimdi de Çukur dizisinde Akın rolünde oynayacak.  Akın Koçovalı Çukur’u kurtarmak için Yamaç’a yardım edecek mi yoksa Selim gibi hain mi çıkacak?

Çukur dizisi yeni sezonu Cumali Kimdir Bilgileri Gerçek Adı

Çukur dizisi yeni sezonunda diziye İdris Koçovalı’nın hapisteki oğlu olan Cumali’de katılıyor. Cumali’nin önceki sezonda da adı hep anılıyordu. Hapiste olan İdris ve Sultan’ın en büyük oğlu Cumali artık dizideki yerini alıyor. Çukur dizisi Cumali Yamaç Selim ve Kahraman’ın abisi. Bakalım dizi de nasıl bir karakteri olacak?

Çukur dizisi Fırat kimdir

Çukur dizisi Fırat kimdir

Çukur dizisi Fırat Cumalinin Hapishanedeki mücadele ettiği elemanlardan biridir. Çukur dizisi 2. yeni sezon Fırat kimdir gerçek adı bilgileri nedir haberimizde.. Fırat Karakuzuların bir üyesidir. Parmağındaki dövmeyi saklamaktadır ve Hamamda Cumali ile Fırat kavga etmiştir. Bu kavgadan sonra Fırat Cumaliyi öldürmüş gösterildi ama Cumali ölmedi elbette..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Yeni Sezonda Kimler Diziden Ayrıldı, 2. Sezon Çukur Kadrosu Nasıl? (4 Yorum)

  1. emrah çukurdan lütfen ayrılmasın çok iyi bir oyuncu ayrılmasını hiç istemiyorum hem bensu soral diziye gelirse emrahın sevgilisi olsun oradaki adamlar gelip emrahı hastaneye götürebilirler emrah çukurdan sakın ayrılmasın yönetmen lütfen bu isteyimi görsün

  2. Emrah ölmesin kurtulabilir bence adamlar gelip hastaneye goturebilirler şuan senanın yerini o bilmiyormu bence devam etmeli ayrıca diziye Bensu soral katılırsa emrahin sevgilisi olabilir o yüzden sakın ama sakın Emrah ölmesin alperen duymaz diziden ayrılmasın !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2018