Çukur Yeni Sezonu Medet, Karaca, Akşın, Celasun, Sultan Ana Ölerek Ayrıldı Neden Çıktılar

Çukur Yeni Sezonu Medet, Karaca, Akşın, Celasun, Sultan Ana ve Berber Muhittin Neden Ayrıldı? Çukur dizisi yeni sezonu için dizi de değişiklikler yapılıyor. Dizinin hikayesinde yer alan kötü adamlar değişti.Kötü adamlar eskiden Beyefendinin emrinde çalışıyor ve Koçovalıları bitirmeye çalışıyorlardı. Beyefendi ve oğulları ölerek diziden ayrıldı. Ancak Çukur asıl Selim Koçovalı’nın ihaneti ile yıkıldı. İdris Koçovalı oğlunun ihaneti ile yıkıldı. Bundan sonra Çukur İdris Koçovalı nasıl ayağa kalkacak?

Show TV nin reyting rekortmeni dizisi olan Çukur’un sezon finalinde tam bir katliam yaşanmıştı. Herkes öldü gibi gösterilen bir sezon finaliydi. Bu yüzden de yeni sezon nasıl gelişecek çok merak ediliyordu. Çukur dizisinde yeni sezonda bazı oyuncular diziden ayrılırken kesin öldü diyeceğimiz isimler yaşıyor olacak.

Çukur dizisi Cumali Kimdir Bilgileri için TIKLAYIN…

Çukur dizisi yeni sezonunda dizi de olmayacak isimler belli oldu. Çukur dizisi yeni sezonunda diziden ölerek ayrılan oyuncuları sizlere açıklayalım.

Çukur dizisi yeni sezonunda Bayakal’ın iki oğlu birbirine düşmüştü. Baykal’ın avukat olan oğlu Nazım çok hırslı bir karakterdi. Tek sözü geçen isim kendi olsun istiyordu. Bu yüzden de üvey kardeşi olan Emrah’ın portakal suyuna zehir katar. Emrah’ta portakal suyunu içince zehirlendi. İki üvey kardeşte birbirlerini öldürmüş oldu. Nazım ve Emrah karakteri Çukur dizisi yeni sezonunda yer almayacak. Nazım rolünde ki Ahmet Tansu Taşanlar ve Emrah rolündeki Alperen Duymaz diziden ayrıldı.

ÇUKUR YENİ SEZON MAHSUN KİMDİR BİLGİLERİ İÇİN TIKLA….

Çukur dizisinde Vartolu Sadiş’in kendinden hamile olduğunu öğrenince karanlık işleri bıraktı. Medet ve Sadiş’i alıp Tokat Erbaa’ya yerleşir. Güzel huzurlu zamanlar geçirmeyi planlarken yapılan saldırı sonucunda Vartolu’yu ve Saadet’i korumaya çalışan Medet vurularak ölüyor. Medet rolünü canlandıran Mustafa Kırantepe Çukur dizisi sezon finalinde ölerek diziden ayrılmış oluyor.

Çukur dizisinde Koçovalı ailesi sezon finalinde düğün yapıyordu. Celasun ve Akşın’ın düğününde saldırı yapılıyor. Koçovalıların bu mutlu günü de kana bulanıyor. Düğünün gelin ve damadı Akşın rolündeki İlayda Alişan ve Celasun rolündeki Kubilay Aka diziden ölerek ayrıldı.

ÇUKUR DİZİSİ YENİ SEZON KARAKUZULAR KİMDİR TIKLA…

Çukur dizisinde Koçovalıların düğününe davetli olan Çukur ailesinden ölen isimler de Sultan Ana rolündeki Perihan Savaş. Berber Muhittin Çukur’un abisiydi ve Yamaç’ın akıl hocası gibiydi. Ama artık yok! Berber Muhittin rolündeki Nebil Sayın ölerek diziden ayrıldı. Yamaç’ın adamları olan ve onun her konuda yardımcısı olan adamları Metin ve Kemal de öldüler. Metin rolünü canlandıran  Cem Uslu ve Kemal rolünü canlandıran Uğur Yıldıran diziden ayrıldılar.

ÇUKUR DİZİSİ ÇETO KİMDİR BİLGİLERİ İÇİN TIKLA…

Çukur dizisi Koçovalıların gelini olan Ayşe rolünü canlandıran İrem Altuğ ve Nedret rolünü canlandıran Zeynep Kumral diziden ölerek ayrıldı. Nedret’in oğlu Acar’da diziden ölerek ayrıldı. Acar rolünü Doğancan Sarıkaya diziden ayrılmış oldu. Çukur dizisinde Yamaç’ın sağ kolu olan Meke’de ölerek ayrıldı deniliyor. Ancak bazı sayfalarda da Meke’nin ölmediği yazıyor. Çukur dizisi Meke rolünü Aytaç Uşun canlandırıyor.

ÇUKUR DİZİSİ SELİMİN OĞLU AKIN KİMDİR BİLGİLERİ İÇİN TIKLA…

Çukur dizisi yeni sezonunda dizinin ana karakterleri diziden ayrıldı sayılır. Artık Yamaç yeni kötü adamlara karşı savaşacak. Peki ona kim yardmcı olacak bu konuda? Yeni oyuncularda diziye dahil oluyor elbette. Çukur dizisi yeni sezonda diziye yeni giren oyuncuları da sizlerle başka konularımızda paylaştık. Üstteki TIKLA yazılı linklere tıklayarak yeni oyunculara ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Eylül 2018