Çukur Yücel Öldü mü ? Tansu Biçer Diziden Ayrıldı mı?

27 Mayıs Çukur Yücel öldü mü? Yamaç’ın hayatını yıkan Yücel’i Yamaç buldu. Yücel karakterini oynayan Tansu Biçer diziden ayrıldı mı ? Yamaç’a yakın kim varsa bir bir öldüren ve dengeleri değiştiren kaç bölümdür dizi içerisinde hüzün yaratan Yücel’i Yamaç yakalayacak mı öldürecek mi?

Çukur Yücel Öldü mü Tansu Biçer Diziden Ayrıldı mı

Çukur Sezon finali Yücel Öldü mü merak konusu oldu. Nasıl bir sezon finali yapacağı bekleniyordu. Öncelikle Sena’nın ölümüne kadar parmağı olan Yücel 34. bölüm fragmanında Yamaç tarafından bulunuyor. Dizi setinden gelen güncel haberleri kontrol ettiğimizde Çukur dizisinden Tansu Biçer ayrıldı.  Diziye sonradan dahil olan Tansu önemli karakterlerinden biriydi. Her daim Yamaç’ın elinden kaçmayı başaran Tansu bu sefer yakalandı.

Çukur Yücel Öldümü

Koçovalı ailesine cehennemi yaşatan Yücel uzun süredir aranıyordu. Kendisini her daim saklamayı başaran ve en zayıf anlarında Koçovalı ailesine zarar veren kişinin Yücel sezon finalinde son nefesini veriyor. Özellikle baş rol oyuncusu Yamaç Yücel’in izini bulur. Sena’nın ve diğer en yakın arkadaşlarının canını alan Yücel’i bu dünyada yakarak cehenneme göndermeyi kafasına koydu.

Sezon finalinde Çukur Yücel öldü mü çok kritik noktada bırakıldı. Ancak kulislerden gelen haberler kesin bir sonuç ile Yücel’in yanarak öldüğünü söylüyor. Yücel’in fabrikada ateşe verilerek yakıldığını ve bu sahnelerin Yamaç ile Yücel arasında teke tek çekildiğini biliyoruz. Bu durumda Yücel, Yamaç tarafından bulunacak fabrikaya götürülecek ve burada bağlanıp yakılarak öldürülecek. Yeni sezonda Çukur mahallesi Yücel’den kurtulmuş olacak. Koçocalı ailesi rahat bir nefes alsa da Yamaç’a bu yetmeyecek ! Sena ve diğer arkadaşlarının acısını atlatmak için yeterli olmayacak. Yeni sezonda yeni oyuncular ve Çukur mahallesine yeni sahip olmak isteyenler ortaya çıkacak. Yeni heyecan ve macera başlayacak. Yamaç’ın son sözleri ” gittiğin yerde Baykal’a, Çeto’ya Mahsun’a beni sor ! ” oldu ve benzin döktüğü Yücel’i Yamaç ateşe verdi. Kulislerden gelen haberler Yücel’in öldüğünü doğruladı. Dizi içerisinde sevmediğimiz karakter olsa da Tansu Biçer’e oyunculuğundan dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni projelerini takip ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019