Çukur’da Saadet Ölecek mi, Bebek Öldü mü? (Sena Saadeti Bıçakladı) 32. Bölüm

Çukur dizisinin 32. bölümü yine nefesleri kesecek. Saadet bu bölümde en çok konuşulacak konulardan birisi olacak. Bildiğiniz üzere daha önceki haftalarda Saadetin yaptığı hamilelik testi pozitif çıkmıştı ve Vartolu ile başbaşa kaldığı bir geceden hamile kaldığını anlamıştı. Zor bir duruma düşen Saadetin durumu bu hafta değişiyor..

Vartoludan hamile kalması oldukça eleştirilen ve izleyenlerin bu yüzden terkettikleri Çukur dizisi 32. bölüm ile bu hatadan vazgeçmeyi hedefliyor. Senaryo gereği Senanın yanına giden Saadet ona hamile olduğunu göstermek için test yaptığı çubuğu göstermek istemiştir. Ancak bu sırada halisünasyonlar gören ve psikolojik olarak yuttuğu ilaçların etkisinde kalıp sürekli birilerini gören Sena ani bir hamle ile bıçağı eline alır.

KArşısındaki adama sapladığını düşündüğü bıçağı Saadete saplayan ve tam da karnına denk gelen bıçak sonrasında yığılıp yere düşer, Sena ne yaptığının farkına vardığında iş işten geçmiştir bile. Sena pişmandır ama olan Saadete olmuştur. Hamile olan Saadet ölecek mi sorusuna hemen yanıt vermek gerekirse Vartolu ile güzel bir hikayesi olan Sadiş ölmeyecek.


Saadet ölmeyecek olsada karnına yediği bıçak sonrasında karnındaki bebek ölecek ve Saadet Vartoludan beklediği bebeği düşürecek. Yani Saadetin bebeği ölecek. Bu durumlardan hiç haberi olmayan Vartolu ise bu gerçekle çok sonra yüzleşecek.

Konu başlığında sorduğumuz soruya yani Çukur dizisi 32. bölümde Saadet Ölecek mi, Saadet bebeğini kaybedecek mi, Bebek Öldü mü? (Sena Saadeti Bıçakladı) sorusuna yanıt verdik. Sizlerde bu konudaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

İşte o anların yaşandığı sahnenin videosunu sizlerle paylaşıyoruz: Çukur’da Saadet Ölecek mi, Bebek Öldü mü?

Konuyla ilgili bilgisi olmayanlar için daha önceki bölümde Saadetin hamile olup olmadığını anladığı sahneyi de sizlerle paylaşıyoruz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2018