Çukur’un Celesun’u Kubilay Aka Yeni Projeye mi Başlıyor !

Çukur’un Celesun’u Kubilay Aka Yeni Projeye mi Başlıyor !

Netflix’ten yepyeni bir gençlik dizisi geliyor! Başrol oyuncusu için Çukur dizisinde Celesun karakteri ile seyircilerin gönlüne taht kuran  Kubilay Aka’nın adı geçiyor!

Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinde rol alan Kubilay Aka bugün şirketi Ay Yapım’da görüldü. Kubilay Aka’nın Netflix yapımı için görüşmeye gittiği öğrenildi. Meriç Acemi’nin yazacağı duyulan yeni bir gençlik dizisi olduğu ve dizinin dijital platform Netflix’te yayınlanacağı ve başrol oyuncuları arasında Kubilay Aka olacağı duyulmuştur.

Netflix’te yayınlanacağı söylenen gençlik dizisinin yönetmenliğini Ahmet Katıksız üstelenecektir. Senarist koltuğunda ise Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler dizilerinin senaristliğini yapan Meriç Acemi üstlenecektir.

Kubilay Aka Kimdir ?

Kubilay Aka, 5 Mayıs 1995 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi okuyan Kubilay Aka Muğla’da özel bir havalimanı şirketinde çalışırken tesadüfen keşfedilmiştir ve Vatanım Sensin dizisinin deneme çekimlerine çağırılan Kubilay Aka, dizide Ali Kemal karakterine hayat vererek oyunculuğa ilk adımı atmıştır.

Kubilay Aka’nın rol aldığı Diziler:

  • 2017 – 2018 – Çukur
  • 2016-2017 – Vatanım Sensin
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2019