Cumhurbaşkanı Seçim Özel Programı Canlı Video 7 Haziran Perşembe KanalD CNN Türk

Cumhurbaşkanı Seçim Özel Programı Canlı Video 7 Haziran Perşembe KanalD CNN Türk… Seçime 2 hafta kaldı. Artık her geçen gün adaylar için çok önemli. Bu yüzden de seçmene en hızlı nası ulaşabilirlerse öyle ulaşıp fikirlerini anlatmak istiyorlar. Mitinglerine devam eden seçmenler aynı zamanda televizyon reklamların ve programları ile de seçmenlerinin dikkatini çekmeyi planlıyor.

Cumurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da aynı şekilde seçmenlerine halkına vaadlerini anlatmak ve sorularını cevaplamak için  televizyon programına konuk oluyor. Kanal D ve CNN Türk kanallarının ortak yayını ile yayınlanacak olan program perşembe akşamı saat 23:00 da ekrana gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan yoğunluğundan dolayı çok fazla yayına katılamıyor. Bu yüzden de bu yapılan canlı yayın çok önemli.

Cumhurbaşkanı seçim özel programı Mehmet Soysal ve Hande Fırat Recep Tayyip Erdoğan’a sorular soracaklar ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan bu soruları cevaplandıracaklar. Cumhurbaşkanı Seçim Özel programını ise Buket Aydın sunacak.  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuk olacağı seçim özel programı Kanal D ekranlarında ve CNN Türk ekranlarında yayınlanacak.

Kanal D ve CNN Türk kanallarında yayınlanan program ve dizilerde de ufak değişiklikler oluyor. Kanal D de Vatanım Sensin final bölümü perşembe akşamı yayınlanacaktı. Perşembe akşamı yayınlanacak olan son bölümünde de reytinglerde bir yükselme bekleniyordu son bölüm olması sebebiyle. Ancak perşembe akşamı Cumhurbaşkanı Seçim Özel programı yayınlanacağı için Vatanım Sensin dizisinin final bölümü saat 20:00 de özetsiz olarak yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Cumhurbaşkanı Seçim Özel Programı Canlı Video 7 Haziran Perşembe KanalD CNN Türk (3 Yorum)

  1. REÇEP TAYYİP ERDOĞAN MİLLETİN SESİ BİRLİKİ AZADLIĞIDI TÜRK HALKI ÜÇÜN ALLAHDAN KÖMEKCİ KİMİ YOLANIP REÇEP TAYYİP ERDOĞAN TÜRK HALKIN DÜŞMENLERDEN AZAD EDEN BİR KALADI VETEN BASILMAZ GÖYE YÜKSELEN BAYRAK YERE ENMEZ DÜŞMENLER TÜRKÜ TÜRKE DÜŞMEN EDİP PARÇALAMAK İSTEYİR HALKIMI ZEYİFLETMEK İSTEYİR SECKİLERE SAYILI GÜNLER KALDI NAMİZEDLER DÜŞMENLERLE ADIMLAYIR BU ADIMLARA MİLLET VETEN GÖZ YUMAN OLDU VETENİM DAYANDI MİLLETİM SUSDU HAKARETLERE DEMAKRATYA AZADLIK DEDİLER HAKERETLER ARTDI REÇEP TAYYIP ERDOĞAN SUSUP KARDAŞ DEDİ ONLARA DÖYÜŞ KOMUNTANIN HAKERET ETDİLER SUSMAK DAVAM EDEÇEK BU SUSMANINDA BİR HEDİ VAR SEÇKİDEN SONRA SUSMAK ONLARA KALAÇAK VETENİN MİLLETİN İÇİNDE DÜŞMENLER YERLEŞDİ HER TEREFE NİFAK SALIP GÖZLEDİLER REÇEB TAYYİP ERDOĞAN BU MANELERİ DEF EDİP YOLUNA DAVAM ETDİ 15 TEMMUZ REÇEP TAYYIP ERDOĞANIN KELBİNDE YARA ACDI VETENİ KORUMAK ÜÇÜN YOLLAR ARADI MİLLETİ HARAYINA GELDİ SESİNE SES VERDİ VETENİ DÜŞMENDEN AZAD ETDİ TÜRK HALKI VETENE BAĞLI DÜŞMEN MİLYON OLSADA TÜRKE BATAMAZ OLDU DÜŞMENLERİN İÇİNDE MARALAR MEHEREMLER KILINÇLAR YER ALIR DÜŞMENLERİ DESTEKLEYİP ONLARA UMUD BEKŞ EDİLER TÜRKÜYEDE BİR UMUD BİR ÇIRAK VAR ONUN ADI REÇEP TAYYİP ERDOĞAN AZERİLERİN DESTEKCİSİ KARDAŞI OLDU ERMENİLERİN YOLLARIN BAĞLAYAN OLDU ERMENİLERİN SOYKURIMUN TARİKDEN SİLEN OLDU REÇEP TAYYİP ERDOĞAN SECKİLERDE DÜŞMENLERE AMAN VEREMEZ VETENİNE KOMUTANI OLUP YOLUNA DAVAM EDEÇEK ALLAH ONUN YOLLUN DAİM ACIK EDEÇEK RAMAZAN BAYRAMINDA YAPDIĞI DUALLAR MELEKLERİN ALKIŞI ONU VETENİN KOMUTANI OLMAĞA SESLEYEÇEK REÇEP TAYYIP ERDOĞAN MÜSELMANLARA KARDAŞ BÜTÜN ÖLKELERDE AZADLIKA SESLEYEN DÜŞMENLERİN KARŞISIN ALAN TEK LİDER VETEN ÜÇÜN DÖYÜNEN KELBİ ADIMLARDA DÜŞMENLERİ KORKUTAN BAKIŞLARI VAR DÜŞMENLER TÜRK HALKIN YIKAMAZ DÜŞMENLER BUNU ANLAR TÜRK HALKI AZAD HER ZAMAN DÜŞMENLERE BAŞ EYEMEZ DÜŞMENLER TARİK BOYU TÜRKE BAŞ EYP TARİK BELE KALAÇAK DÜŞMENLER MÜSELMANLARA KALİP GELEMEZ NE KEDER SIKINTI CEKSEDE MÜSELMANLAR BİR GÜN BİRLİK YARADIP DÜŞMENLERE ZERBE VURAÇAKLAR TÜRK HALKI SECKİLERDE REÇEP TAYYİP ERDOĞANA DESTEK OLAÇAK SECKİLERDE KOMUTAN OLAÇAK TEK LİDER REÇEP TAYYIP ERDOĞAN

      • Hayırlı Akşamlar Dİzi Ailesin Hörmetli Yöneticisi OĞUZ Bey Nasılsınız RAMAZAN BAYRAMINIZ HAYIRLI OLSUN SEYFENİZ HER ZAMAN IŞIKLI OLSUN SEYFENİN BÜTÜN SIKINTILARI YOK OLSUN REÇEP TAYYİB ERDOĞAN TÜRK HALKIN KOMUTANI AZERBAYÇANDA HAMI TÜRK HALKINDA KOMUTANINDA ÇOK SEVİLER GERÇEKDE BİR MİLLET İKİ DÖVLETİK AMA DİLLERİMİZ ÇOK YAKIN OLDUĞU ÜÇÜN BİR MİLLET BİR DÖVLET DEMEK OLAR.

Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2018