Cumhurbaşkanlığı 29 Mayıs 2018 İstanbulun Fethi Reklam Filmi

Recep Tayyip Erdoğanın da yer aldığı Cumhurbaşkanlığı 29 Mayıs 2018 İstanbulun Fethi Reklam Filmi çok ilgi gördü ve çok beğenildi. Konu İstanbulun Fethi olunca Cumhur ittifakını anımsatan siyasi içerikli olduğunu söyleyemeyeceğimiz ama harikulade olan Cumhurbaşkanlığı 29 Mayıs 2018 İstanbulun Fethi Reklam Filmi çok sevildi çok tutuldu.

Cumhurbaşkanlığı 29 Mayıs 2018 İstanbulun Fethi Reklam Filmi

Cumhurbaşkanlığı 2018 reklam filmlerinden İstanbul’un fethinin 565. yılı münasebetiyle tüyleri diken diken eden bir film hazırlattı… Oldukça görkemli olan ve İstanbul Büyük Şehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve İzleyenlerin tüylerini diken diken eden film sosyal medyada büyük beğeni topladı.Cumhurbaşkanlığı 29 Mayıs 2018 İstanbulun Fethi Reklam Filmini sizler için paylaşıyoruz..

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı İstanbul’un Fethi 565. yıl dönümü videosu sosyal medyada tepki çekti. Videoda Fatih Sultan Mehmet ve İstanbul’un Fethi, Kanuni Sultan Süleyman, Mimar Sinan, Hazerfen, 2. Abdülhamid, Çanakkale Savaşı kesitleri, Adnan Menderes, Turgut Özal ve Recep Tayyip Erdoğan’a yer verilip Atatürk’ün adının anılmaması eleştiriliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Cumhurbaşkanlığı 29 Mayıs 2018 İstanbulun Fethi Reklam Filmi (4 Yorum)

  1. Hz.Myhemmed (s.a.v) İslam Dinin Peyğenberi Hz.Myhemmed İstanbul’u Fethederek Bu Övgülere Layik Olan Böyük Komutan Fetih Sultan Mehmmed Üçün Söylediyi Sözler Bu Olub Bir Gün İstanbul Mütlaka Fethedileçek Onu Fetheden Küçük Asgar Komutan Olaçak İSTANBUL 1453-29 Mays Fatih Sultan Mehmmed Terefinden Feth Edildi İstanbul’un Fethinden 565 İl Kecdi Kecmiş Tariklerde Gösterilir Döyüşlerin Başladığı Dönemlerde MERYEM Anenin Resmi Yere Düşmüş Ve Yağmur Yağmış Yunanlar Bu Möçüzeni Özderinin Kalib Geleçekleri Kimi Tekmin Edibler Ançak Bu Doğru Olmayıb Bu Möçüze Yunan’ların Xiristanların Mağlubu Anlamına Gelib İstanbul’un Feth Edilmesinden Sonra Sultan Mehmmed Adına Fetih Adı Bekş Olunub Kecmiş TÜRK TARİKİ Yeniden Tekrarlanır FETİH SULTAN MEHMMED 1453 -29 Mays Döyüşde Kalib Geldi İndiki Tarikde 2016 -15 Temmuz Ayında TÜRK ORDUSUNUN KOMUTANI REÇEB TAYYIB ERDOĞAN DÜŞMENLERDEN TÜRKÜYENİN AZAD ETDİ TÜRKÜYENİN TORPAK BÜTÖVLÜYÜ MİLLETİN BİRLİKİNE ÇAĞRIŞ YAPDI HAMI BİRLİKİN ARKASINDA DURDU İLLER ÖNÇE OLDUĞU KİMİ TARİKİ KECMİŞİMİZDEN BU GÜNKÜ GÜNE KEDER SADEÇE TÜRKLERİN AZERİLRİN TORPAKLARINDA GÖZLERİ KALANLAR OLUB BU DAVAM EDİR TARİKİ KECMİŞİNİZE NEZER SALDIKDA XRİSTİYAN ÖLKELERİN TORPAKLARI TÜRKLERE VE AZERBAYÇANLARA AİD OLUB XİRİSTYANLAR MÜSELMAN ÖLKELERİN BİR BİRİNE DÜŞMEN EDEREK PARCALAYILAR MÜSELMANLARIN TORPAKLARI DÜŞMENLERİN AYAKLARI ALTINDA AĞLAR KALDI TORPAKLARIMIZ KIZILA BERABER MÜSELMANLAR BÜTÜN ÖLKELERDE EZAB CEKİR KECMİŞİ HATIRLAMAYANLAR ONU BİR KEZ DAHA YAŞAMAK ZORUNDA KALILAR MUSTAFA KAMAL ATATÜRK BİR KERE YÜKSELEN BAYRAK BİR DAHA ENMEZ MEHEMMED EMİN RESULZADE TÜRKÜYE TARİKİNDE 29 Mays AZEBAYÇAN TARİKİNDE 28 Mays TORPAKLARIN AZADLIĞI ÜZERİNDE KALİB GELMİŞLER

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2018