Dadı Dizisi Yeniden Ekrana Geliyor Süheyl ve Behzat Uygur Başrolde

Uzun süredir ekranda yoktular. O yüzden bir show programı ile beklerken bir dizi ile karşımızda bulduk Süheyl ve Behzat Uygur kardeşleri. Dadı Dizisi Yeniden Ekrana Gelmeye hazırlanan Süheyl ve Behzat Uygur Başrolde oynayacakları dizilerinin eskiden yayınlanmış ve meraklı bir kitlesinin olması elbette bir avantaj olsa da aynı zamanda bir dezavantajı da var.

Dadı dizisi ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor haberini Mesut Yar’dan aldık. Zaten nerede eski dizi haberi var dizimize gelen bilgileri Mesut Yar veriyor sağolsun. Mesut Yar haberinde Dadı isimli dizinin çekimlerine yeniden başlanacağını yazmıştı son yazısında. Dizinin yeni uyarlamasında bir çok yeni oyuncunun yanı sıra yer alacak oyuncular arasında Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin ismi de var.

Dadı Dizisinin oyuncu ve cast çalışmaları son hız devam ediyor. Oyuncu seçmelerine büyük bir önem veren dizinin çok yakında bir kanal ile anlaşacağı bu kanalın muhtemelen Fox tv olacağı da belirtiliyor. Dadı Dizisi kanalı ve detayları kesinleşip belli olduğunda yazımızın devamında güncelleme yaparak sizleri bilgilendireceğiz. Dizihaberi.tv olarak başarılar diliyoruz Dadı Dizisi ekibine.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017