Damat Bayıldı Nasıl Başvuru Yapılır Formu Nereye Gönderilir ve Tüyolar

Show Tv’nin yeni yarışma programı Damat Bayıldı nasıl başvuru yapılır ? Formu doldurmadan önce çok dikkat etmeniz gereken sizi yarışmacı yapacak tüyolar nedir? Damat Bayıldı başvuru formu doldurmak için yazımızı okuyun ve verdiğimiz direktifleri uygulayın.

Yemekteyiz programının usta sunucusu sürpriz bir karar ile TV8 ailesinden ayrıldı. Yarışma programını yeni sunucu arkadaşına devir eden Onur yeni projeler için görüşmelere başladı. Özellikle yarım kalan bir proje değil yeni bir yarışma programı olmasına dikkat etti. Kısa sürede nihai kararını açıklayarak imzaları atan usta sunucu Show Tv ailesine katıldı. Şimdilerde ise yeni yarışma programı için yeni yarışmacılarını arıyor. Peki Damat Bayıldı yarışmacısı nasıl olunur nereye başvuru yapılır ?

Damat Bayıldı Nasıl Başvuru Yapılır Formu Nereye Gönderilir ve Tüyolar

Damat Bayıldı nasıl başvuru yapılır nasıl yarışmacı olunur ?

Damat bayıldı başvuru formu doldurmak her şeyin başlangıcı ve aynı zamanda bitişidir. Form doldururken Türk ulusu olarak her zaman sıkılmışızdır. Ancak eğer Damat Bayıldı yarışmacısı nasıl olunur diye merak ediyorsanız yazımızı dikkatlice okuyun. İlk ve en önemli tüyomuz empati kurarak formu doldurun. Formu değerlendirmeye alan bir ekibin olduğunu unutmayın. Başvuru formunu doldurmadan önce tüm soruları anlayarak okuyun. Sonra empati kurarak değerlendirici tarafına geçin ve düşünün. Herkesten farklı olan yönlerinizi iyi analiz edin. Bu demek değildir ki araba yarışmasında yemek yapma özelliğinden bahsetmeniz. Sizi yarışmacı yapacak özelliğiniz ve yeteneğiniz nedir ? En az bir gün düşünmeden formu doldurmayın.

Damat Bayıldı Başvuru Formu

Özellikle Onur Büyüktopçu ile irtibata girebilen yarışmacıları Yemekteyiz programından hatırlayın. Bu yarışmacıların özelliklerinden kendinize ortak özellik üretin. Sizi yarışmacı adayı seçmeleri için etraflıca düşünmeniz gerekiyor. Hiçbir yarışma programında sıradan form dolduran adam yoktur. Her yarışma programının yarışmacıları ayrı bir özelliğe sahiptir. Şunu unutmayın sizi Türkiye izleyecek. Show Tv’nin ise tek amacı Rtük kuralları çerçevesinde yüksek reyting alabilmek. Sadece Damat Bayıldı yarışmacısı olmak için ne yapmak lazım diye düşünmeyin. Bu düşünce ile tüm yarışma programlarında iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Damat Bayıldı Nasıl Yarışmacı Olunur katılma şartları nedir

Damat Bayıldı Mülakatı

Yarışmacı adayı seçildiğinizde mülakata çağrılıp fiziki teste tabi tutulacaksınız. Program gündüz serisi olduğu için aranan yüzü iyi analiz edin. Sürekli konuşan mı, gülen mi, üreten mi, sinirli olan mı, saldıran mı ne arıyorlar? Siz artık tiyatro oyuncu adayı oluyorsunuz. Kendiniz olmaktan daha çok istenileni yansıtabilmeniz gerekiyor. Eğer bunları başarabilirseniz Damat Bayıldı Nasıl Başvuru Yapılır Formu Nereye Gönderilir konumuzu anladınız demektir. Bu yazdıklarımızı tüm yarışma programları için uygulamayı unutmayınız.

YORUMLAR

  1. Bende katilcam damati bayltmaya sinir krizinden olur damat katlanamaz bana

  2. Hem uretenim saldrganmda yerine qore sinorliyimdr bende bu damat bayldi adli programa baswurmak istiorum bana donus yapn lutfen kararliwe quclu azimliym tsk.ederim

  3. Damat bayldi bende baswurmak istiorumm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.