Damat Bayıldı Ne Zaman Başlıyor Hangi Gün Saat Kaçta

Damat Bayıldı ne zaman başlıyor yeni bölüm hangi gün saat kaçta hangi kanalda yayınlanıyor ? Herkesin heyecan ile beklediği Onur Büyüktopçu sunumu ile yeni konsepti ile yemek programının detayları belli oldu.

Damat Bayıldı Ne Zaman Başlıyor Hangi Gün Saat Kaçta

Damat Bayıldı Ne Zaman Başlıyor ?

Fox Tv’den ayılarak yaz ayında boş durmayan Onur Büyüktopçu’nun sunucusu olduğu programın başlama tarihi belli oldu. Hızla hazırlanan senaryo ve çekim ekibinin yanında senaryosunu yazarlar ile birlikte oluşturan Onur Bey’in 2019 2020 yeni projesi belli oldu. Tanıtım fragmanını yayınlayan Damat Bayıldı ne zaman başlıyor ? 26 Ağustos 2019 pazartesi itibari ile ne zaman başlayacağını sosyal medya hesabından öğrendik.

Damat Bayıldı Ne Zaman Başlıyor ?

Damat Bayıldı Hangi Kanalda ?

Sunucusu Onur Büyüktopçu’nun programı hangi kanalda yayınlanıyor ? Fox Tv’den ayrıldıktan sonra Show Tv ile anlaşan ünlü sunucu bir sezon boyunca devam edecek programın ilk ayrıntılarını paylaştı. En büyük farkı ise gelinlerin kaynanalar ile birlikte yemeklerini hazırlaması ve damatlara sunması. Damatları bu gidişle eve almayacaklar gibi görünüyor laf aramızda. Damat eğer eşi ve kaynanasının yemeğini bilemeyip rakiplere puan verir ise kıyamet orada kopacak.

Damat Bayıldı Hangi Kanalda ?

Damat Bayıldı Saat Kaçta Yayınlanıyor ?

Show Tv’nin yeni gündüz programı Damat Bayıldı her gün aynı saatte yayınlanıyor. Eğlenceli yemek programı Fatih Ürek’in biraz daha farklılaştırılarak ekleme yapılmış hali olarak kabul ediliyor. Daha önce puanlama sisteminde de büyük sorunlar yaşayarak kendisinden geçen Onur Bey bu soruna da kısmı bir çözüm getirmiş durumda. Yarışma 26 Ağustos gününden itibaren hafta içi her gün Show Tv’de 16:00 itibari ile yayına başlayacak. Tam 3 saat sürecek program sonrasında yerini ana haber bültenine bırakarak ekrandan ayrılacak.

Damat Bayıldı Saat Kaçta Yayınlanıyor ?

Damat Bayıldı hangi kanalda saat kaçta hangi günler yayınlanıyor sorularına detaylı cevap verdiğimiz konumuza eklemek istediklerinizi bize yorumlar kısmından iletiniz. Ayrıca Damat Bayıldı günün birincisi kim oldu, toplanan puan durumları ve haftalık birinciler hakkında ayrı detaylı açtığımız konuları sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca Damat Bayıldı yarışmacıları kimdir her hafta elenen ve yerine gelen yarışmacıyı da tanıtan yazılar için sayfamızın sağ üst köşesinde bulunan arama kutusuna Damat Bayıldı yazarak son haberleri takip edebilirsiniz. Yarışmacı olmak için Damat Bayıldı başvuru formu konumuzdaki tüyolar ile şansınızı deneyebilirsiniz.

Damat Bayıldı hangi kanalda saat kaçta hangi günler yayınlanıyor
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2019