Damat Bayıldı Sunucusu Kimdir ? Hangi Programı Sunuyordu ?

Show Tv’nin yeni programı Damat Bayıldı sunucusu kimdir ? Onur Büyüktopçu daha önce hangi programı sunuyordu ? Geçmişi ve özeli hakkında bilgiler. Damat Bayıldı sunucusu önceden sunduğu TV8 programı Yemekteyiz’den neden ayrıldı ?

Damat Bayıldı Sunucusu Kimdir Hangi Programı Sunuyordu

Show Tv’den 5 yıl önce istifa eden Hümeyra Daşdan ve Oral Ajans’ın sahibi Ataberk Oral ile ortak projeleri olacak. Show Tv’de yayınlanacak Damat Bayıldı sunucusu kimdir daha önce hangi programları sundu merak ediliyor. Ünlü Sunucu’yu tanıdığımız Yemekteyiz programından neden ayrıldı. TV8’in bir bir iyi elemanlarını kaybetmesi kanalın sonu mu geliyor sorularını sordu. Yine TV8’de ünlenmiş ve yetişmiş Alp Kırşan da eğlence programı Kapanmadan Kazan yarışmasını farklı kanalda sunmaya başlamıştı. Survivor ile de beklediği reytingleri yakalayamayan TV8 e neler oluyor ?

Damat Bayıldı Sunucusu Kimdir ? Onur Büyüktopçu

24 nisan 1982 İstanbul doğumludur. Çankırılı bir babanın göçmen bir kadın ile hayatını birleştirmesi sonucu Onur Büyüktopçu dünyaya gelmiştir. İstanbul’da doğmasına rağmen hayatını İzmir’de yaşadı. 18 yaşına kadar tüm eğitimlerini İzmir’de tamamladı. Küçük yaşından beri tiyatro üzerine ilgisi vardı. Liseden sonra İngiltere’ye gitmek için ailesini ikna etmeyi başardı. Hayatının en önemli eğitimini almak onu heyecanlandırıyordu. Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de aldığı eğitim onun hayatına yön verdi.

Damat Bayıldı Sunucusu Kimdir

Damat Bayıldı Sunucusu Nerede Oynuyordu Hangi Programı Sunuyordu ?

Kendisini ilk olarak 2003 yılında oynadığı Lise Defteri adlı dizideki Yusuf karakteri ile tanıdık. O yıllarda henüz 21 yaşında genç delikanlı idi. Aşk dizisine dönen Doktorlar dizisinde konuk oyunculuk yaptı. Yabancı Damat dizisi içerisinde konuk oyuncu da olsa kendisini fark ettirecek rollerde bulundu. Ülkemizde reyting rekorları kıran 2010 yılı dizisi Güz Gülleri içerisinde de yine rol aldı. Stres ve romantizm dolu Kiralık Aşk dizisinde 2015 ve 2017 yılları arasında Koray karakteri ile oynadı.

Damat Bayıldı Sunucusu Nerede Oynuyordu Hangi Programı Sunuyordu ?

Damat Bayıldı Sunucusu Eskiden Hangi Programı Sunuyordu ?

Damat Bayıldı sunucusu kimdir Show Tv’de merak ediliyor. Aslında kendisini çok yakından tanıyoruz. Son yıllarda uzun süredir TV8 ailesinde çalışmaktaydı. Ancak sunduğu Yemekteyiz programından şok bir karar ile ayrıldı. Sunucu değişikliğine gidildi. Altında ise yeni sunucunun Acun Ilıcalı ailesi ile yakınan isim olduğu biliniyor. Yeni sunucu torpil ile mi geldi bunun için mi Onur Büyüktopçu ile yollarını ayırdı? Ancak sunucusu değişen programın toparlanması her zaman zor olmuştur. Onur ise yarım bir proje devralmak yerine yeni bir projeyi tercih etti. Yemekteyiz programından sonra çok daha iyi reyting alarak iyi yerlere geleceğine inandığımız Onur’un yeni programı Damat Bayıldı sunucusu olması bizi çok mutlu etti. Ünlü sunucuya @onurbyktpc tagı ile instagram üzerinden ulaşabilir takip edebilirsiniz.

Damat Bayıldı Sunucusu Eskiden Hangi Programı Sunuyordu ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2019