Damat Bayıldı Yarışmacıları Kimdir ? Gelin, Kaynana, Damat

Show Tv’de yayınlanan Damat Bayıldı yarışmacıları kimdir ? Yarışmaya katılan gelin kim kaynanası kim özellikle yemekleri yiyen damat kimdir ? Yepyeni kuralları ile daha önce hiç denenmemiş bir yarışma programı Show Tv’de başladı. Damat Bayıldı ilk bölüm yarışmacıları kim yakından tek tek tanıyalım.

Damat Bayıldı Yarışmacıları Kimdir ? Gelin, Kaynana, Damat

Damat Bayıldı Gelinler Kim ?

Damat Bayıldı yarışmasındaki gelinler kim tek tek isimleri ve özet halinde kendilerini tanıtan yazılarımızı yayınladık. İşte o yarışmacı gelinler.

Damat Bayıldı Gelinler Kim ?

Damat Bayıldı Şüheda Kimdir ?

Daha öncesinden eşi annesinin baskısı ile Gözüm Sende ve Kısmetse Olur yarışma programlarına katılmış ancak evlenmeden Rtük yasağı ile programlar yayından kaldırılmıştı. Sonrasında Emine Hanım’ın aracılığı ile şuanki eşi ile tanışıp hayat kurmuştur. Yarışmanın güzelleri arasında yer alan Şüheda Kaynanası ile anlaşabiliyor mu programda göreceğiz.

Damat Bayıldı Şüheda Kimdir ?

Damat Bayıldı Fatoş Kimdir ?

Tuna Hanım’ın gelini olan Fatoş Hanım güzelliği ile düşman çatlatıyor. Özellikle kişiliğini yansıttığı kırmızı saçları ile dikkat çeken yarışmacılar arasında. Güzelliği kadar yemeklerine de güvenen Fatoş eşine benim yemeğimi arama en güzeline puan ver zaten o benimdir diyor. Kendisine çok güveniyor. Ancak sözünün tartısı olmayan Fatoş Hanım nasıl bir tepki alacak merak ediyoruz.

Damat Bayıldı Fatoş Kimdir ?

Damat Bayıldı Gülten Kimdir ?

Yemek yarışmasının en süslü gelini diyebiliriz. Özellikle zayıf ve narin fiziği ile diğer gelinlerin çekemediği kadını oynuyor. Uzun boyu ile erkeklerin dikkatini çeken güzel gelin Damat Bayıldı Gülten rozeti ile haftanın birincisi olup ödülü almak için yarışacak.

Damat Bayıldı Gülten Kimdir ?

Damat Bayıldı Damatlar Kim ?

Eşlerinin yemeklerini tadıp puan vermeye çalışacaklar. Ancak rakip gelinlerin yemeklerini beğenmeleri durumunda evde büyük kavgaların bekleyeceği damatları şimdiden uyarmakta fayda var. İşte yarışmacı damatlarımız;

Damat Bayıldı Damatlar Kim ?

Damat Bayıldı Şehmus Kimdir ?

Damat Bayıldı programında Damat Şehmus kimdir derseniz sosyal medyada en çok takipçisi olan yarışmacıdır. 27 yaşında Diyarbakır doğumludur. 3 erkek kardeşi ile birlikte İstanbul’da sahibi oldukları restaurantı işletmektedirler. Yemek konusunda hem eşine güveniyor hem de kendi damağına eşinin tabağını bulmak için fazlası ile inanıyor. Kendi mesleğinde yarışacak Şehmus Bey eşinin tabağını bulabilecek mi?

Damat Bayıldı Şehmus Kimdir ?

Damat Bayıldı Ferdi Kimdir ?

Damatlar arasında iddialı bir isim olan Ferdi göğsündeki dövmesini özellikle gösteren bir gömlek tercih etmiş. Hem hareketli ve heyecanlı pozitif kişiliği olan aynı zamanda tahammülü de sınırlı olan Damat Bayıldı yarışmasındaki Ferdi her sözü ile gündem oluyor. Sizce konuşmasa daha mı iyi olur ?

Damat Bayıldı Ferdi Kimdir ?

Damat Bayıldı Batuhan Kimdir ?

Karadenizli olan Batuhan Bey Damat Bayıldı yarışmasının en neşeli yarışmacıları arasındadır. Sürekli espiri yaparak verdiği cevaplar sayesinde kendisini Türkiye’ye sevdirmiştir. Kendisinine kısa zamanda dizi yapımcıları tarafından teklif verileceğini düşünüyoruz. Bakalım eşinin tabağını bulamadığında da gülebilecek mi?

Damat Bayıldı Batuhan Kimdir ?

Damat Bayıldı Kaynanalar Kim ?

Gelinlerine yemekler konusunda direktifler veren ve damatları karşısında kızlarını yalnız bırakmayan kaynanaları yakından tanıyalım. Damat Bayıldı yarışmasındaki kaynanalar kimdir işte buyurun.

Damat Bayıldı Kaynanalar Kim ?

Damat Bayıldı Emine Hanım Kimdir ?

Attığı adım ile bastığı yeri titreten Diyarbakır’lı kaynana Emine Hanım kimdir ? Restoran sahibi olan Şehmus Bey’in annesi Şüheda Hanım’ın da kaynanasıdır. Konuştuğu her kelimesi ile olay yaratan otariter anneye biraz sakin olmasını ve işleri akışına bırakmasını yeğliyoruz.

Damat Bayıldı Emine Hanım Kimdir ?

Damat Bayıldı Tuna Hanım Kimdir ?

Fatoş Gelin’in annesi Tuna Hanım genç görünümü ile dikkat çekiyor. Kızının annesi gibi değil daha çok ablası konumundadır. Gelini Fatoş Hanım ile iyi anlaştıklarını güzel yemek yaptığını oğlunun ise lezzet farkını hemen ayırt edebileceğini söylemesi ile yarışmaya iddiasını koyuyor.

Damat Bayıldı Tuna Hanım Kimdir ?

Damat Bayıldı Rukiye Hanım Kimdir ?

Rukiye Hanım Damat Bayıldı programının ilk bölümünde yarışacak. Daha fragmanda bile dik duruşu otoriter bakışı ile dikkat çeken kaynana yarışmada güneş gözlükleri ile röportaj verdi. Dediğim dedik diyen Rukiye Hanım benim yemeklerimi damadım tanır diyerek ağır bir yükü damadının omuzlarına umursamadan indirdi. Şimdi damat ne yapsın ?

Damat Bayıldı Rukiye Hanım Kimdir ?

Damat Bayıldı Hülya Hanım Kimdir ?

Oturduğu yerden güneş gözlükleri ile mavi elbisesi içerisinden bizlere el sallayan Hülya kaynananın kim olduğunu halen merak ediyoruz. Gizemli kaynana hakkında bilgiler geldikçe sizin ile paylaşacağız.

Damat Bayıldı Hülya Hanım Kimdir ?

Damat Bayıldı Nurten Hanım Kimdir ?

Damat Bayıldı yarışmasındaki Nurten Hanım kimdir diye hemen hemen bütün gelinler aratıyor. İyi kalpli yumuşak dokunuşlu sözleri ile tüm gelinleri imrendiriyor. Resmen eşler kocalarına keşke senin de annen Nurten Hanım gibi anlayışlı olsa dedirtiyor. Gelinini kendi kızından farksız gören erkek oğlu ile gelini arasında bile ayrım yapmayan bir hanım efendidir kendisi.

Damat Bayıldı Nurten Hanım Kimdir ?

Damat Bayıldı Başvuru Formu Nasıl Yarışmacı Olunur ?

Damat Bayıldı yarışmasına siz de katılmak istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız yeterli değildir. Nasıl yarışmacı olunur konumuzu okuyarak seçilme oranınızı nasıl arttırabileceğiniz hangi kriterlerin dikkate alındığını sizlere açıklayıcı olarak anlattık.

Damat Bayıldı yarışmacıları kimdir? Yarışmacı olan gelinler kim damatlar kim ne iş yapıyorlar kaynanalar ve yarışma hakkında detaylı bilgileri yayınladığımız sayfamıza bilgiler geldikçe güncelleyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2019