Damat Beğendi Programı Başvuru Katılım Formu Şartları (Star Tv)

Kanallar dizileri az çok rayına oturttuktan sonra gündüz kuşağında yayınlayacakları programlara öncelik vermeye başladılar. Bunlardan birincisi de Star tv oluyor her zamanki gibi. Kanal D’de yayınlanan ‘Gelinim Mutfakta’ programının damatlı versiyonu diyebileceğimiz yeni bir yemek kaynana gelin ve damat programı olacak Damat Beğendi Programı..

Gelinim Mutfakta programını biliyorsunuz, reytingleri ve sosyal medyayı sallaması sonrasında ona rakip olacak yeni proje ve programlar türetilmeye başlandı hemen. Bizde bu konumuzda yeni bir program olan ve star tv de yayınlanacak olan Damat Beğendi Programı Başvuru Katılım Formu Şartları formatı hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Star TV, yeni sezon gündüz kuşağı için hazırlıyor Damat Beğendi programını. Oldukça sıradışı bir içerikten ziyade izleyiciye keyif veren bir formatta olacak Damat Beğendi.. Yeni bir yemek programı olarak Damat Beğendiyi hazırlayan Star TV bu programa katılmak isteyenlerin başvurularını değerlendirecek ve konuklar da alacak..

Star tv yayınlanacak olan bu yeni programın ismini ‘Damat Beğendi’ olarak netleştirdikten hemen sonra Damat Beğendi Programı Başvuru Katılım Formu yayınlayacak ve isteyenler bu program için katılım sağlayacak.. Gelin-Kaynana mutfak performanslarına bir de Damat eklenince bakalım program nasıl bir hal alacak? bizlerde merak ediyoruz.

Damat Beğendi Programı Başvuru Katılım Formu Şartları (Star Tv)

Damat Beğendi Programı Başvuru Katılım Formu Şartları (Star Tv) tarafından açıklanır açıklanmaz sizlerle burada paylaşılacaktır. Tüm şartlar ve iletişim bilgilerini sizlere duyuracağız.”Damat Beğendi” yeni sezonda Star TV’de gündüz yayınlanacak. Şartları ve katılım formunu sizlere bu sayfada ulaştıracağız..

Lütfen sizlerde Damat Beğendi Programı Başvuru Katılımı nasıl başvurulacak nasıl katılınır konusu hakkında merak ettiklerinizi aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkür eder star tv de ekrana gelecek olan yeni sezon programı Damat Beğendi‘ye başarılar dileriz yayın hayatında..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2018