Damla Sönmez Yeni Sezon Dizisi 2017-2018 Hangi Projede Kiminle Başrolde?

Ekranların sevimli yüzlerinden birisi de Damla Sönmez. Oynadığı dizilerde hep sevimli ve güler yüzlü oluşuyla dikkatleri üzerine çeken Damla Sönmez Yeni Sezon Dizisi 2017-2018 Hangi Projede Kiminle Başrolde? diye merak eden hayranları için bizde bu içeriği açtık ki meraklıları merakını gidersinler diye.

Damla Sönmez Yeni Sezon Dizisi Olacak mı hangi dizi olabilir? Damla Sönmez en son Aşk ve Gurur dizisinde oynadı Show tv ekranlarında kısa süren dizinin başrolündeydi Mert Fıratla birlikte.. Bu sıralar Limon Filmin dizileri nedense hep kısa sürüyor. Bu dizide çok sürmedi ve final haberi ile izleyenler şok oldu.

Damla Sönmez‘in en belirgin karakter olarak ön plana çıktığı uzun metrajlı dizilerden birisi Güllerin Savaşı oldu. Gülru karakterini çok güzel canlandıran ve bir çok ülke tarafından satın alınan dizide oldukça başarılı bir rol oynayan Damla Sönmez artık dizi dünyasının vazgeçilmezleri arasına girdi diyebiliriz.

Peki 2017 2018 yeni sezonda Damla Sönmezin yeni dizi projesi varmı hangi yapım ile anlaşması var: Damla Sönmezin Limon yapımdaki son dizisi Aşk ve Gurur kısa sürse de oyuncumuzun Limon yapımla sözleşmesi devam ediyormuş. Yani bir süre sonra yeni bir dizi çekmeye başlayacak olan ve dram dizisi olması beklenen yeni dizide Damla Sönmezi görebiliriz.

Henüz kesinleşmese de çok yakında Damla Sönmez Yeni Sezon Dizisi hakkında detayları haber olarak sizlerle paylaşacağız. 3 Mayıs 1987 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncumuz hakkında gelişmeleri buradan aktaracağız. Lütfen sizde Damla Sönmez hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizlerle paylaşın. Şimdiden teşekkür ederiz..

YORUMLAR

  1. Seckin Özdemir ile oynasın cok yakışıyorlar

  2. kıvanç tatlıtuğla oynasın

  3. Cok basarilli buluyoruz ve cok sevimli Rolun hakkini veriyor ekranlarda görmek isteriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.