Darısı Başımıza 2. Bölüm Özeti Fragmanı 11 Temmuz Çarşamba (Neler Olacak)

Darısı Başımıza 2. Bölüm Özeti Fragmanı… Darısı Başımıza dizisi 2. bölümleri 11 Temmuz Çarşamba günü Show TV ekranlarında olacak. Darısı Başımıza dizisi 2. bölümünde Öykü ve Ozan arasında ilk elektriklenmeler başladı bile. Yaz dizilerinde aşklar hızlı ilerler. Darısı Başımıza dizisinde de aynısı olacak mı göreceğiz.

Darısı Başımıza dizisi 2. bölümünde Zerrin çocuklarının evlenmesini ve mutlu yuva kurduklarını görmek isteyen bir annedir. Ancak çocuklarının evlenmesi çok zor görünüyor. Zerrin’in büyük kızı olan Rüya eskiden oyuncu olan yakışıklı bir erkeğe çok aşıktır. Bu yüzden de etrafındaki talipleri hiç bir zaman göremez.  Serkan ise Zerrin’in küçük oğludur ve tam bir anne kuzusudur. Öykü de işinde gücünde ve idealist biridir.

Zerrin artık çocuklarından umudu keser mi? Yakın zamanda evleneceklerine dair umudunu kaybeder.  Öykü Zerrin’e evleneceğini söyler.  Dört gözle dünürleriyle tanışacağı günü bekleyen Zerrin’i kız isteme gününde kötü bir sürpriz bekliyor. Aksoy ve Arslansoy aileleri karşı karşıya geliyor ve eski defterler bir bir açılıyor. Sadece Zerrin değil, Öykü ve Rüya da bu karşılaşmadan nasibini alıyorlar.

Ortalık birbirine girmişken bu curcunadan geriye bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha kalıyor. Darısı Başımıza dizisi yeni bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle bu konumuzda paylaştık. Darısı Başımıza dizisinde Ozan Öykü’ye aşık olur. Öykü ise istemediği biriyle evlenmek zorunda kalacak mı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Temmuz 2018