Darısı Başımıza 3. Bölüm Özeti Fragmanı (18 Temmuz) Neler Olacak?

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile show tv de izleyenlerini mutlu edip merak içinde bırakan dizi Darısı Başımıza 3. Bölüm Özeti Fragmanı (18 Temmuz) Neler Olacak? konumuza hoş geldiniz. Başrollerinde Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut’un oynadıkları yer aldığı dizi ilk iki bölümü ile oldukça konuşuldu ve sosyal medyayı adeta sarstı..

Elif Doğan’ın Ozan Dolunay ile iyi bir ikili olduklarını şimdiden uyumları ile isimlerinden sıkça bahsedildiğini söyleyebiliriz. Darısı Başımıza dizisinin 3. Bölüm yeni bölümü 18 Temmuz çarşamba akşamı ekrana gelecek. ha bu arada hemen söyleyelim haftaya dünya kupası maçları kalmıyor ve diziyi daha yüksek bir reyting bekliyor olacak..

Darısı Başımıza 3. bölümde neler olacak nasıl gelişmeler yaşanacak olaylar iyice karışıyor artık. Ozan ve Öykü’nün aileleri birbirine iyice alışırken kavgalar gürültüler son hız devam edecek, dizinin 3. bölümünde ilginç anlar yaşanacak. Darısı Başımıza 3. Bölüm Komedinin ağırlığını daha fazla hissettireceği bir bölüm olacak.

Darısı Başımıza 3. Bölüm özetine geçmeden evvel bir konuda daha bilgi vermek doğru olacaktır. Dizide sadece başrollerde olan Ozan ve Öykü’yü değil, Rüya gibi dizinin yan karakterlerinde olan oyuncuların performansları da oldukça beğeniliyor, dizideki halleri ile izleyenleri bir hayli eğlendiriyorlar.. Darısı Başımıza 3. Bölüm özeti ve neler olacak konumuza bakalım şimdide..

18 Temmuz Darısı Başımıza 3. Bölümde Ozan’ı Cem’in abisi olarak bulan Öykü şaşkınlıktan baka kalır… Tam bu esnada aileler arasındaki tartışmayı Öykü bir fırsata çevirmiştir. Bu krizde kız İsteme bir sonraki buluşmaya sarkacaktır.. Bu durumdan en olumsuz etkilenen Cem biran evvel Öykü’yle evlenmek istemektedir.

Ozan, Öykü’yü üvey kardeşinin nişanlısı durumunda olmasından dolayı adeta bir şok yaşamış, Ozan Öyküyü suçlamaya ve ona kızmaya başlamıştır. Diğer yandan Canan, oğlu Cem’in mutluluğu için ne var ne yok elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır ve bu sebeple Aksoyları eve yemeğe çağırır.

Darısı Başımıza 3. Bölüm Özeti Fragmanı (18 Temmuz)

Yemek oldukça zor geçer ve bu sırada Öykü’nün çektiklerini gören Rüya, kardeşinin mutlu olmasını çok istediği için İzmir’de Öykü’nün öpüştüğü adamı araştırmaya başlar. Ne yapıp edip o adamı bulacak ve Öykü’yle yüzleştirecektir. Rüya sonunda aşk doktoru Merter ile iş birliği yapsa da başlarına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmeyecek türdendir. Merter ve Rüyanın başına bakalım neler gelecek.

Darısı Başımıza 3. Bölüm Özeti Fragmanı (18 Temmuz)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2018