Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Müzikleri

Darısı Başımıza Dizi Müziği Şarkısı Jenerikte Çalan Fon (İstekleriniz)

Darısı Başımıza Dizisi 4 temmuz çarşamba akşamı Show tv ekranlarında başlıyor. Yeni yaz döneminde oldukça ilgi odağı olacağını düşündüğümüz oyuncuları ile çalan şarkı ve müzikleri ile oldukça heyecan verici bir dizi bekliyor bizleri. Darısı Başımıza dizisinden yeni tanıtımlar geldikçe ne kadar çok şarkı ve müziğin olacağı da ortaya çıkmaya başladı. Bizde sizlerden gelecek yorumları ve istekleri de göz önünde tutarak Darısı Başımıza Dizi Şarkısı müziği sayfasını yanı bu sayfayı hazırlamaya karar verdik.

Yeni yaz sezonunda Show tv de ekrana gelecek dizilerden biri olan Darısı Başımıza Dizisi fon ve jenerikleri ile de merak konusu oluyor. Darısı Başımıza dizisinin Müziği fragmandaki müzikleri türküleri çalan şarkıları ile ilgi odağı olurken, Darısı Başımıza dizisi Jenerik Fon müzikleri ve Darısı Başımıza Şarkıları DiziHaberi.tv de sizlerden gelecek istek ve arzular doğrultusunda bölümlerde ve sahnelerde çalan şarkılar sizlerle olacak.

Darısı Başımıza Dizisi Show tv de ilk bölümü ile 4 temmuzda, 2. bölümü ile de 11 temmuz çarşamba ekrana gelecek. İlk Fragmanlarıyla merak uyandıran Darısı Başımıza dizisi Ozan Dolunay ve Elif Doğan gibi başarılı oyuncularla dolu dolu geçecek ve herkesi içine çekecek bölümlerle geliyor..

Bunu Görmelisin!  Erkenci Kuş Al aklım gibi hissimi Al çünkü özlüyorum şarkısı sözleri kim söylüyor

Darısı Başımıza Dizisinin Müziği Şarkısı Jenerikte Çalan Fon

Dizinin büyük ilgi göreceğini ve konusuyla herkesin ilgisini alakasını çekeceğini tahmin ediyoruz. Bizde DiziHaberi.tv olarak Darısı Başımıza dizisine ait şarkıları şiirleri fragmanda çalan fon müziklerini türküleri seslendirilen güzel şarkıları biraraya getirelim istedik.

4 Temmuzda başlayacak olan Darısı Başımıza Dizisinde çalan şarkı müzik İsteklerini aşağı yazabilirsiniz ve bizlerden sahne söyleyerek istekte bulunabilirsiniz… Bu sayfadan Darısı Başımıza dizi müziklerini fragmanda çalan şarkı ve türküleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizden isteyebilirsiniz.

Darısı Başımıza Dizisi Müziği Şarkısı Jenerikte Çalan Fon

Show tv de ekrana gelecek olan Darısı Başımıza dizisinin şarkı türkü şiir fon müzikleri ve jenerikleri istekleriniz doğrultusunda bu sayfaya eklenecektir. Hepinize iyi izlemeler ve dinlemeler dileriz. DiziHaberi.tv

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

3 Yorum Var

3 Comments

 1. Yusuf emre

  2 Ağustos 2018 at 00:26

  1.bölümde Ozanla Öykü gezerken çalan fon müziği hangi şarkı acaba

 2. Asiye

  10 Temmuz 2018 at 06:52

  Kumsaldaki İngilizce çalan şarkıların isimlerini bildirebilir misiniz lütfen.

 3. Merve

  8 Temmuz 2018 at 02:43

  Till I see you again ve I love you kumsalda dans ederken çalan iki müzik hangileridir?

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Müzikleri

To Top