Darısı Başımıza Dizisi Aşk İçin Her Şey Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor?

Darısı Başımıza Dizisi Aşk İçin Her Şey Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor? Darısı Başımıza dizisi çok yakında Showtv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Darısı Başımıza dizisinin başrollerinde Elif Doğan ve Ozan Dolunay yer alacak. Darısı Başımıza dizisi 2018 yılı Haziran ayında başlayacak. Show Tv de yayınlanan Darısı Başımıza dizi konusu oyuncuları ile yaza bomba gibi geliyor.

Darısı Başımıza dizisi konusu; Zerrin çok fedakar bir annedir. Zerrinin tek amacı çocuklarının evlendiğini görmek. Zerrin torun sahibi olmak istiyor. Kızlarının aklı da bir karış havadadır.  Zerrin’in kızlarından birisi eski bir oyuncuya aşık diğeri de yurt dışındadır. Oğlu Serkan desen o ana kuzusudur evden dışarı bile çıkmaz. Bir gün yurt dışında ki kız evleniyorum diye çıkar gelir ama kız isteme günü erkek tarafının gelmesi ile eski iki düşman bir araya gelir ve olanlar olur.

Darısı Başımıza dizisi fragmanında çalan şarkıyı ve sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. İlk bölüm fragmanında çalan Aşk için her şey şarkısı sözleri;

Aşk için her şey,
Darısı başımıza inşallah derken,
41 kere maşallah derken,
Tamda aradığım aşkı bulmuşken,

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Darısı Başımıza Dizisi Aşk İçin Her Şey Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor? (1 Yorum)

  1. Merhabalar dizinin ilk bölüm çerisinde başrol oyuncularinin izmirde basbasa gezerken ki sahnede çalan fon muziğin adini öğrenmek istiyorum Tşk ler….

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2018