Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

Darısı Başımıza Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Kampanya Destek Sayfası

Show TV’nin yeni dizisi ‘Darısı Başımıza’ final yapıyor! Darısı Başımıza Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Kampanya Destek Sayfası açarak sizlerden yorum ve destek alacağız. Çok ani bir kararla final yapan darısı başımıza birisi Çarşamba Akşamları Show TV ekranlarında yayınlanıyor ve reytinglerde birinci oluyordu. Ancak Darısı Başımıza dizisinin reytinglerde 1. olması yetmedi. Çok düşük olan reytingler dizi oyuncularının maliyetini kurtarmadığı gibi kanala da ciddi bir reklam geliri sunamadı Bu yüzden de daha fazla uzatmak istemeyen Show TV’yi ve yapımcı darısı başımıza dizisinin 5. bölümde final yaparak ekrana veda etmesinin istedi.

GOLD Film’in yapımcılığını üstlendiği, Ozan Dolunay, Elif Doğan, Devrim Yakut ve Nergis Kumbasar’ın başrollerini paylaştığı dizi reytinglerinde yükseliş yaşamıyordu. Kanal dizinin 5. bölümde final yapmasına karar verildi.
Gelelim asıl konumuz olan Darısı Başımıza Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Kampanyasına.

Dizi aslında oldukça güzel başlamıştı. Her şey güzel giderken reytinglerde de birinci olduğunu zannederken neden böyle erken bir final kararı aldı derseniz yukarıda belirttiğimiz gibi reytingler önemli ama ilk sırada değil, reytingin yüksek olması önemli yaz sezonu olduğu için birçok dizi ve film yayınlanmıyor Bu yüzden de kanallar oldukça düşük reytingli dizilerin maliyetlerinin yüksek olması nedeniyle daha fazla yayınlamak istemiyorlar.

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Peki darısı başımıza dizisi final yapmasa başka bir kanala transfer olsa Böylelikle devam edebilir mi diye merak edenler olacaktır. Darısı başımıza dizisi hem başrol oyuncularının hem de yardımcı rollerin Yaz dizisi modunda olmalarından dolayı çok fazla oyunculuklarını göstermedikleri kanaatindeyiz.

Ayrıca dizinin önemli bir rakibinin olmaması bir avantaj olmasına rağmen dizi bir türlü yüksek reytingleri alamadı. Belki de bunun nedeni başrol oyuncularına arasındaki uyumsuzluk. Kim bilir belki de senaryo izleyicinin bilgisini çok fazla Çekemedi. Sebep ne olursa olsun Darısı başımıza dizisi final kararı aldı Bu yüzden artık geri dönüşü yok.

Darısı Başımıza 1 Ağustos 2018 çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan yeni bölümü ile Final yapıyor. Aldığı düşük reyting oranları ile kanalın yüzünü güldüremeyen Darısı Başımıza son bölümüyle çarşamba akşamı Show Tv ekranlarında…

Darısı başımıza dizisi başka kanalda yayınlanır mı transfer olur mu zannetmiyorum çünkü dizi final kararı almadan öyle bir girişimde bulunursa başka bir kanal bu diziyi alabilirdi ancak final kararı alıp tanıtım fragmanları da 5. bölümde final yapmasınlar, Ardından diğer kanallarda darısı başımıza dizisine artık bakmayacaklardır.

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

‘Darısı Başımıza’ final bölümüyle Çarşamba 20.00’de Show TV’de! Darısı Başımıza Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Kampanya Destek Sayfasına yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyoruz…

NOT: Dizimiz Fox tv ile görüşüyormuş, eğer anlaşırsa Fox da devam edebilir arkadaşlar. Lütfen destek olun dizimiz bitmesin…

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

19 Yorum Var

19 Comments

 1. Anonim

  18 Ağustos 2018 at 02:57

  Evet!!! show tv yine bir dizisini bitirdi!!! Yine bir Reyting kurbani.. kalp atisi gibi..
  Böyle bir oyuncu kadrosu olan dizi nasil biter??? Daha 5 bölüm oynadi.. yazik emege saygi yok hic.. ama sacma sapan dizileri evirip cevirip sabah aksam veriyorsunuz??!!

 2. Dizi arkadaşı

  6 Ağustos 2018 at 04:12

  Bu kadar neşeli, keyifli ve güçlü kadroya sahip bir dizi; tabii ki devam etmeli.

 3. Anonim

  3 Ağustos 2018 at 14:20

  Lütfen bitmesinnnn

 4. Denız

  31 Temmuz 2018 at 23:05

  Oyuncular ve seneryo cok eglencelı bıtmemelıydı

 5. Doğa

  31 Temmuz 2018 at 21:09

  Severek izlediğimiz bir dizi.Final yapmasın devam etsin.

 6. Anonim

  31 Temmuz 2018 at 20:29

  konusu oyuncuları çok güzel ve insanın içine işleyen bir dizi bitmesin eğer konu ahlaki değerlerse diznin kurgusu ona uygun şekilde ilerletilebilir mesela cem zamanla ozan ve öykü arasındaki yakınlaşmayı farkedip öyküye hissettiği duygunun aşk değil bir saplantı olduğunu anlayıp aradan çekilebilir ve başka bir kıza aşık olabilir

 7. Vatandaş

  30 Temmuz 2018 at 23:58

  Herşeyden önce kadrosu çok çok iyi bu bile final yapmaması için yeter

 8. Ebru

  30 Temmuz 2018 at 09:38

  En kotu dizi bile 13 bölüm oluyor neden erken bitiyordarisi basimiza final olmasin

 9. Anonim

  30 Temmuz 2018 at 08:58

  Dizi final olmasın. Dizimiz devam etmeli. En az 13 bölüm olsun. Bir şans verin.

 10. Elif

  30 Temmuz 2018 at 00:29

  Dizinin kadrosu öok güzel daha öykü ve ozanın aşkını izlicektik lütfen final yapmayın yada başka kanala geçinm

 11. Esra

  29 Temmuz 2018 at 15:37

  Ben bu diziye bayılıyorum üç beş ölümde dizi reytingimi ölçülür emeğe saygı lütfen bitmesin

 12. Anonim

  28 Temmuz 2018 at 20:44

  Darısı başımıza final olmadın

 13. Murat

  28 Temmuz 2018 at 17:18

  DiZi gayet akıcı ve güzel insanların kursağında bırakıyosunuz böyle güzel seyleri

 14. Anonim

  28 Temmuz 2018 at 16:39

  Dizi bitmesin çok iyi oyuncular var. Zaten yaz dizisi 13 Bölümde olabilir. Yazık ediyorsunuz diziye ve emeği gecen herkese.

 15. Sibel

  28 Temmuz 2018 at 14:02

  Reydin kavgasına son verin biraz kaliteli oyuncular varken

 16. Anonim

  28 Temmuz 2018 at 14:02

  Bitmesin yaaaa reytinge takılıp kalıyorsunuz Kaliteli oyuncular varken ve tebessüm ederken neden reyting kavgasindasiniz

 17. Araz

  28 Temmuz 2018 at 10:23

  bu dizi hiç bitmesin

 18. Mira

  28 Temmuz 2018 at 08:12

  Darısı başımıza final olmasın

 19. Anonim

  28 Temmuz 2018 at 00:22

  Çok güzel dizi daha yeni bence zamanla reytgi ýükselecektirbitmesinn

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top