Darısı Başımıza Dizisi Nerede Çekiliyor Oyuncuları Konusu

Bu içerikte Darısı Başımıza Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna cevap vereceğiz. Show tv yeni sezon hazırlıklarını yaparken yeni diziler ile izleyiciyi buluşturma çabası içinde yoğun bir tempo hakim oldu son aylarda. 2018 yılında Yaz sezonunda ekranlara gelecek yeni diziler birer birer ortaya dökülürken kanallar arası rekabetinde hayli yüksek olacağı bir dönem bekliyor bizler. Yeni dizi Darısı Başımıza‘da bu dizilerden birisi olarak karşımıza çıkıyor..

Show tv de yayınlanacak olan Gold Film imzalı Darısı Başımıza dizisi yaz ayları için hazırlanan ve yeni yayın döneminde eğer tutulup devam edecek olursa Show Tv için hazırlanan bu dizi Yeni sezonda da devam edecek. Darısı Başımıza Dizisi Oyuncuları Konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vermeye ve gelen yeni bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz. .

Darısı Başımıza Dizisi Oyuncuları kimler: Dizinin Başrollerinde Elif Doğan ve Ozan Dolunay‘ın yer aldığını hemen söyleyelim. Yaz dizisi olunca akla aşk dizisi geliyor. Show tv ekranlarında yayınlanacak olan Darısı Başımıza dizisinin senaryosunu daha önce yine yaz dizisi olarak başlayan Güneşi Beklerken, Evli ve Öfkeli, Güneşin Kızları gibi başarılı dizileri de yazıp kaleme alan Deniz Dargı yazıyor.

Darısı Başımıza Dizisi Oyuncuları daha seçilmeye ve deneme çekimlerine katılmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Devrim Yakut, Nergis Kumbasar, Sevinç Erbulak ve Deniz Özerman gibi çok başarılı isimlerinde kesin olarak yer aldığını hemen belirtelim.

Darısı Başımıza Dizisi Nerede Çekiliyor Set neresi?

Merak edenler için yazalım, Darısı Başımıza dizisinin yönetmeni ise Hasan Tolga Pulat olacak. Darısı Başımıza Dizisi nerede çekiliyor sorusuna da hemen yanıt verelim: Dizinin çekimleri İzmir’de başlayıp İstanbul’da devam edecekmiş. Ancak yaz dizisi olduğu için genelde dış mekan değil kapalı alanlar kullanılacak.


Darısı Başımıza dizisinin nasıl bir konusu var diye merak edenler için kısaca yazalım: Evlenmek üzere bir adam tarafından aldatılan genç ve güzel bir kadının tesadüflerle karşılaştığı yakışıklı bir delikanlının yanlış anlaşılmalar sonucu aralarında başlayan inanılmaz aşkın hikayesini izleyeceğiz Darısı Başımıza dizisinde. Hadi bakalım bizde darısı başımıza diyoruz..

Darısı Başımıza Dizisi Nerede Çekiliyor konusunda set resimleri geldikçe bilgilendirmemiz devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2018