Darısı Başımıza Dizisi Öykü Kimdir? Bilgileri İnstagramı (Elif Doğan)

Show tv de yeni başlayacak dizilerden birisi olan Darısı başımıza dizisinde Öykü karakterini canlandıran güzel oyuncu kimdir, Gerçek adı bilgileri yaşı boyu kilosu Instagram adresi gibi bilgiler oldukça merak edildi, bizde sizlere darısı başımıza dizisinin öykü’sü hakkında kısa kısa bilgiler yazmaya karar verdik.

Darısı başımıza dizisinde Öykü karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Elif Doğan’dır. Elif Doğan ismini çok yakın zaman önce yine Show TV ekranlarında izlemiş olduğunuz Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizisi çukurdan hatırlayacaksınızdır. Çukur dizisinde hale rolünü oynayan ve dizide oldukça başarılı bir karakter olarak rol alan özellikle Aliço karakteri ve İdris baba ile yaptığı röportajlar ve aklımızda kalmıştır.

Çukurda gazeteci hale rolüyle başarılı bir oyunculuk sergilemiş olan Elif Doğan dizide en son Beyefendinin keskin nişancısı Laz tarafından vurularak öldürülmüş ve çukur dizisinden ayrılmıştı. Çukur dizisinde ölerek ayrılan Hale rolüne dizi severleri oldukça üzülmüştür. Hem onun ölmesi hemde Aliçonun yalnız kalışı oldukça etkilemiştir dizi severleri.

Çukur dizisinden ayrılan Elif Doğan yeni dizisi darısı başımıza da Öykü karakterine Hayat verecek. oyunculuk konusunda oldukça yetenekli olan ve canlandırdığı karakterlere hayat veren Elif Doğan yeni dizisi darısı başımıza da yine yeteneklerini konuşturacak ve oldukça iyi bir oyunculuk çıkaracağına emin olduğumuz Elif Doğan darısı başımıza dizisinde Öykü rolünde oynayacak. oldukça Naif ve temiz bir kişilik olan öykü bakalım seyirci tarafından sevilecek mi izleyip göreceğiz.

Şimdi sizlere kısaca darısı başımıza dizisinin öyküsü hakkında yani Elif Doğan hakkında bilgiler sunalım. Elif Doğan 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi’nde devlet konservatuvarında müzikal bölümünde almış olduğu eğitim sonrasında oyunculuk ve tiyatro merakından dolayı çeşitli eğitimlerde almıştır.

Dizi oyunculuğuna ise Hayat bazen tatlıdır isimli dizi ile başlangıç yapan Elif Doğan çukur dizisi ile kariyerine önemli bir adım atmış sonrasında son dizisi olan darısı başımıza dizisindeki Öykü karakteri ile karşımıza çıkmaktadır. Elif Doğan’a yeni dizisinde başarılar diliyoruz, onu televizyonda izleyenlere de Instagram adresini yazıyoruz. Darısı Başımıza Dizisi Öykü rolündeki Elif Doğan instagram adresi:  https://www.instagram.com/mselifdogan

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2018