Darısı Başımıza Dizisi Öykü ve Ozan Aşkı Ne Zaman, Hikayesi Resimleri

Oldukça güzel bir yaz dizisi bizleri bekliyor demiştik daha önce. İlk resimler gelince gerçekten güzel bir hikayenin ardından güzel bir aşk izleyeceğimizi de görmüş olduk. Güçlü senaryosu ile ve birbirinden usta oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken yeni dizi Darısı Başımıza İzmir Alaçatı’daki çekimleri son hızla devam ediyor.

Darısı Başımıza Dizisinden yeni gelen kareler yeni bir aşkın ve yeni bir ikilinin doğuyor olduğunu bize gösterdi.. Darısı Başımıza Dizisinde Öykü’nün (Elif Doğan) yolunun hiç tanımadığı Ozan’la (Ozan Dolunay) ile kesişeceği ve bu yabancı adamın, Eylül’ün yaşadığı en kötü günü mucizevi bir şekilde iyileştireceği hikaye adından söz ettireceğe benziyor. Öykü ve Ozan birbirine tutkulu bir sevgi beslemeye başlayacak ve bu inanılması güç aşk ortaya çıkacak.

Darısı Başımıza Dizisi Öykü ve Ozan ne zaman aşk yaşayacak? “Bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha!” sloganıyla yola çıkan yeni dizi yakında Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Yaz ayları için tasarlanmış olan dizi eğer beğeni toplarsa yeni sezonda da devam edebilir. Genç jenerasyonun gözde isimlerinden birisi olan yakışıklı oyuncu Ozan Dolunay, ve güzeller güzeli Elif Doğan ile Devrim Yakut’un başrollerini paylaşacakları “Darısı Başımıza” sıcak ve samimi bir hikayesiyle show tv izleyicisinin yaz ekranını ısıtmaya hazırlanıyor.

Darısı Başımıza Dizisi Öykü ve Ozan çifti ilk başta birbirini hiç tanımasa da kısa süre içinde şok bir karşılaşma ile birbirinden hoşlanmaya ve yolları sürekli bir biri ile kesişmeye başlayacak. İzmir Alaçatı’daki mistik ortamda aşkları alev alacak olan Öykü ve Ozan güzel bir hikaye ile sevenlerini mutlu edecek gibi görünüyorlar. Bakalım sizlerde beğenecek misiniz?

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu ise Deniz Dargı’nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Hasan Tolga Pulat’ın oturduğu Show TV’nin yaz aylarında ekranı renklendirecek olan yeni dizisi “Darısı Başımıza” Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut gibi önemli isimleri bir araya getirdi. Dizi kadrosu sürekli büyümeye devam ediyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı gibi güçlü isimler de yer alıyor. Darısı Başımıza Dizisi Öykü ve Ozan aşkıyla güzel bir hikaye izletecek bizlere. Darısı Başımıza yakında Show TV’de başlıyor! İşte elimize ulaşan son Öykü ve Ozan resimleri:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2018